Kandidato žodis. Gediminas Petraška

Portalas „Sūduvos gidas“ uždavė visiems Sūduvos regioną aprėpiančiose vienmandatėse apygardose iškeltiems kandidatams tuos pačius du klausimus, kurie, tikime, padės rinkėjams ne tik geriau pažinti kandidatus, bet galbūt net apsispręsti dvejojantiems.

Kviečiame susipažinti su Sūduvos šiaurinėje rinkiminėje apygardoje Krikščionių sąjungos iškeltu kandidatu Gediminu Petraška.

Kokias esmines problemas išskirtumėte rinkiminėje apygardoje, kurioje kandidatuojate?

Zanavykų kraštas (Sūduvos šiaurinė apygarda) yra žemes ūkio ir miškininkystės kraštas, man nuo seniai labai  svarbus klausimas kaip išsaugoti ir padaryti mūsų provincijas patrauklias gyventi jauniems žmonėms, matant kaip iš kaimų išvažinėja jaunimas ir kaip mūsų sukurti namų ūkiai nyksta ,o visa kas buvo sukurta išnyksta.

Taigi turime skatinti smulkius ir vidutinius ūkius augti, bei smulkųjį verslą ,padėti įkurti vietinius žaliavų perdirbimus ir gamybą jog nebūtume priklausomi vien nuo didžiųjų gamintojų taip sukurdami patrauklias darbo vietas jauniems specialistams. Tam reikia kontroliuoti Valstybės ir Europos sąjungos paramas ir išmokas kas buvo iki šiol stambiesiems didžioji dalis smulkiesiems centai, kad jos butų 70 procentų  nukreipta į smulkiuosius.

Būtinos permainos miškų valdymo sektoriuje, naujoji reforma visiškai mano nuomone neatitinka tvaraus miškininkavimo principo, kadangi dabar į mišką žiūrima tik kaip pajamų   šaltinį aš visiškai nesutinku su dabartiniais padarytais sprendimais ,nekreipimu dėmesio į miškininkų bendruomenę bei mūsų visų turtą parduodant užsienio gamybai. Turi būti gražinta savarankiškumas regioniniams padaliniams, subalansuota visa biurokratija , mažinama metinė kirtimų norma. Miškas negali būti tik pinigų šaltinis, taigi turi būti atkurtas senasis valdymo modelis, o ne šis centralizuotas skandinaviškas modelis naikinantis mūsų visų turtą. Pirma miškas yra gyvybė, oras paukščiai, žvėrys, uogos, grybai, jai leisime ir toliau taip masiškai  naikinti tuoj nebeturėsim šių svarbiausių dalykų.

Kokias savo konkurentų rinkimuose į LR Seimą politines idėjas išskirtumėte, kaip vertas dėmesio?

Su savo konkurentų programomis ir esu susipažinęs, jų idėjas įvertins rinkėjai balsavimo dieną.

Tenka apgailestauti, kad daugelis žmonių nusivylę esama padėtimi nedalyvauja rinkimuose ir nepasinaudoja pilietine teise ir galia. Tai man primintų kaip žmogus ateina į parduotuvę ir nesirenka savo prekių, o jau pasiima vežimėlį su sudėtomis prekėmis ir už jas daug brangiau moka, taigi norėčiau paprašyti ir paskatinti Lietuvos žmones naudotis savo didžiausia galia balsuoti. Tik kartu su Jumis yra galimybė įveikti visą eilę kiekvienais rinkimais besikartojančių problemų. Aš tikiu, kad tik mes kartu pasitikėdami vieni kitais galime tai padaryti.

 

Portale „Sūduvos gidas“ jau galite skaityti kitų Sūduvos šiaurinės rinkimų apygardos kandidatų atsakymus bei sužinoti, kaip į užduotus klausimus atsakė politikai iškelti Vilkaviškio, Sūduvos pietinėje ir Marijampolės vienmandatėse rinkimų apygardose

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE