Kazlų Rūda pasirengusi tapti miškininkų sostine

Viešoje erdvėje pasirodžius pranešimams apie galimą Valstybinės miškų urėdijos administracijos įsikūrimą Kazlų Rūdoje, savivaldybė sveikina tokį požiūrį ir yra pasirengusi prisidėti prie įstaigos įkurtuvių.

„Džiaugiamės gauta žinia, kad Lietuvos valstybinius miškus valdančios VĮ Valstybinių miškų urėdijos administracija galimai įsikurs Kazlų Rūdoje. Reiškiame visišką palaikymą Aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos sprendimui perkelti Valstybinių miškų urėdijos administraciją į mūsų miestą. Esame pasiruošę bendradarbiauti bei prisidėti siekiant greito ir sklandaus šio sprendimo įgyvendinimo“, – sako Savivaldybės meras Mantas Varaška.

Pasak M. Varaškos, toks Aplinkos ministerijos ir Vyriausybės sprendimas būtų realus žingsnis regionų stiprinimui ir atvertų naujas galimybes Kazlų Rūdos savivaldybės tvarumui.

Valstybinės miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio patalpose puikios sąlygos darbuotojams: pakanka vietos, yra mokomoji laboratorija, netoliese įsikūrusi VDU miškininkystės studijų bazė.

Kazlų Rūdos savivaldybė yra viena miškingiausių Lietuvoje. Čia veikia ne tik IKEA Industry Lietuva, tačiau ir daug kitų medienos pramonės įmonių, yra puikus susisiekimas. Savivaldybėje yra įsikūręs vienas didžiausių geležinkelio taškų Lietuvoje, europinės vėžės geležinkelio Rail Baltica ruožas, jungiantis Lietuvą su Lenkija, taip pat netoliese esanti automagistralė Via Baltica.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE