Kazlų Rūdos bažnyčioje koncertuos J. Auškelytės ir C. Pezzi duetas

Rugsėjo 1 d. Kazlų Rūdos gyventojų laukia neeilinė muzikinė popietė – Švč. Jėzaus širdies bažnyčioje bus surengtas JUSTINOS AUŠKELYTĖS (smuikas) ir CESARE PEZZI (fortepijonas, Italija) koncertas. Nemokamą atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė „Jūrės medis“ ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Jaunosios kartos lietuvių smuikininkė J. Auškelytė žavi publiką savo unikaliu muzikiniu jautrumu, lakia vaizduote, virtuoziškumu ir gebėjimu muzikos garsais perteikiamomis emocijomis suvirpinti klausytojų širdis. Žinoma dėl savo pasiekimų smuikininkų konkursuose ir pasirodymuose tarptautiniuose festivaliuose, J. Auškelytė yra apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės padėkomis už muzikinius nuopelnus Lietuvai.

Smuikininkės meistriškumas kyla iš nuoseklaus profesinio pasiruošimo ir darbo su pasaulinį pripažinimą turinčiais profesoriais (daugiau informacijos apie smuikininkę www.auskelyte.com).

C. Pezzi – tai jaunas perspektyvus italų pianistas, kurį italų fortepijono legenda Maria Tipo apibūdina kaip vieną iš įdomesnių šio laiko fortepijoninės muzikos talentų. Pianistas yra koncertavęs įvairiuose festivaliuose Italijoje ir užsienyje, yra kviečiamas koncertuoti solo su Italijos simfoniniais ir kameriniais orkestrais ir bendradarbiauti su žymiais šių dienų muzikantais. Jo atliekamą fortepijoninę muziką transliuoja Italijos televizija, Vatikano bei Lietuvos nacionalinis radijas. Ypatingai svarbią vietą jo muzikinėje karjeroje užima kamerinė muzika. Jaunasis talentas koncertuoja su įvairias kameriniais ansambliais, yra pelnęs prestižinį Vittorio Chiarappa apdovanojimą (daugiau informacijos apie pianistą www.cesarepezzi.com).

Muzikantų duetas visai atsitiktinai užgimė 2008 m., jaunuoliams studijuojant Italijos „Incontri col Maestro“ akademijoje. Nepaisant kultūrinių skirtumų, muzikantai greitai atrado bendrą muzikinę kalbą ir nuo 2009 m. tęsia bendrą kūrybinę veiklą, koncertuoja ir rengia įvairius meninius projektus tiek Lietuvoje ir Italijoje, tiek kitose užsienio šalyse.

 

Organizatorių informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE