Kazlų Rūdos merui siūloma suteikti riterio titulą

Už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui kasmet skiriamo „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimo šiemet vertas meras Vytautas Kanevičius, nusprendė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kazlų Rūdos skyrius. Partiečio nuopelnais neabejojantys LLS nariai ryžosi Kazlų Rūdos savivaldybės tarybai teikti pasiūlymą nominuoti V. Kanevičių šiam Lietuvos savivaldybių asociacijos įsteigtam titului.

Pasak Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kazlų Rūdos skyriaus pirmininko Valdo Kazlo, pasirašiusio teikimo raštą „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui, tokiu būdu pagerbti bendražygį, ilgametį partijos savivaldybės Tarybos narį nuspręsta už jo indėlį į savivaldos kūrimą, įtvirtinimą ir plėtrą savivaldybėje.

V. Kazlo teigimu, itin svarbus ir reikšmingas V. Kanevičiaus indėlis stiprinant savivaldybę buvo juntamas pastaraisiais metais. Kandidatas į „Auksinės krivūlės riterius“ giriamas už sėkmingą vadovavimą Tarybai, jos konsolidavimą ir politikų vienijimą dirbant Kazlų Rūdos krašto gyventojų labui. Rekomendacinio rašto kūrėjai tvirtina, kad V. Kanevičius vertinamas ir už asmenines savybes, kuomet gebėjo sėkmingai dirbti su skirtingų pažiūrų politiniais partneriais.

Svarbiausias V. Kanevičiaus pasiekimas – praėjusiais metais surengtuose tiesioginiuose mero rinkimuose pasiekta pergalė, įsitikinę LLS Kazlų Rūdos skyriaus atstovai. Mero bendrapartiečiai įsitikinę, kad šis politikas yra pelnęs gyventojų pagarbą, pelnęs pasitikėjimą kaip patikimas, nuoseklus žmogus ir darbštus žmogus, uoliai atliekantis savo pareigas ir energiją skiriantis Kazlų Rūdos krašto žmonių labui, tad neabejotinai vertas tapti „Auksinės krivūlės riteriu“.

Dėl V. Kanevičiaus teikimo apdovanojimui artimiausiu laiku turės apsispręsti savivaldybės taryba.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE