Kazlų Rūdos „Regusa“ antrą kartą iš eilės tapo MMKL čempione

Balandžio 29 dieną Lietuvos vasaros sostinėje Palangoje rinkosi stipriausios Mažų miestelių krepšinio lygos komandos. A diviziono mažajame finale susitiko Baisogalos „Auridanos“ (Radviliškio raj.) ir Narvydžių „Kuršastos“ (Skuodo raj.) komandos, o didžiajame finale kovoje dėl sidabro žiedų susikovė Kazlų Rūdos „Regusa“ (Kazlų Rūdos sav.) ir Beižionių SK „Gija“ (Elektrėnų sav.).

Visas rungtynes pirmavusi Baisogala, pasidabino bronzos medaliais

Tris skirtingų spalvų medalius per tris sezonus pavyko iškovoti Baisogalos „Auridanos“ krepšininkams, kurie sidabro žiedus matavosi 2015 metais ir tapo vicečempionais praėjusiame sezone. Šį sezoną Baisogalos komanda nuo prizininkų pakylos ir toliau nenulipo bei įveikusi Narvydžių „Kuršastos“ pasipriešinimą pelnė trečiąją vietą.

Nuo pat rungtynių pradžios „Auridanos“ krepšininkai puikiai įžaidinėjo kamuolį ir vieną po kitos kūrė patogias situacijas savo komandos žaidėjams pelnyti taškus. Tuo tarpu Narvydžių krepšininkai strigo varžovų gynyboje, tad dažnai atakuodavo iš tolimų distancijų, vis dėlto tolimi metimai jiems sėkmės neatnešė. Visas rungtynes pirmavusi Baisogalos komanda šventė pergalę 79:55 ir dar kartą tapo čempionato prizininkais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė 19 taškų pelnęs Juozas Blažys, o jam puikiai talkino 17 taškų pelnęs, 9 kamuolius kamuolius atkovojęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Laimonas Kutra. Narvydiškių gretose 11 taškų pavyko sukrapštyti Dovydui Jurkevičiui.

Po pertraukos pabudusi Kazlų Rūda apgynė čempionų titulą

Finalas kaip ir dera finalui prasidėjo nervingai, abiems komandoms pirmosiomis minutėmis sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau vėliau abi komandos įsibėgėjo ir demonstravo greitą bei rezultatyvų krepšinį. Antrąjį kėlinį puikiu tritaškiu metimu su sirena užbaigus Eimantui Aukštikalniui Beižionių komanda ir ilsėtis išėjo turėdama 2 taškų pranašumą 40:38.

Panašu, jog pertrauka buvo naudingesnė finalo favoritams, kurie sugrįžę po jos spurtavo ir įgijo dešimties taškų pranašumą, Beižionių ekipa dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau ketvirtąjį kėlinį varžovai pradėjo dar didesnius spurtu 15:0 ir skirtumui pasiekus 27 taškus rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Beižionių krepšininkai skirtumą dar aptirpbė, tačiau pergalę rezultatu 87:69 šventė Kazlų Rūdos „Regusa“, kuri antrą sezoną iš eilės tapo stipriausia Mažų miestelių krepšinio lygos ekipa.

Nugalėtojus į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Artūras Lencevičius, 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo naudingiausiu sezono krepšininku pripažintas Andrius Varnelis. Beižionių SK „Gijos“ ekipoje dvigubą dublį 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių atliko Paulius Grigaitis.

Naudingiausias Nerijus Varnelis, geriausias vadovas Gintautas Bulota, treneris – Linas Mitkus

Naudingiausio šio sezono A diviziono krepšininko laurai atiteko savo komandą ant pečių tempusiam Nerijui Varneliui, o jo komandos vadovas Gintautas Bulota gavo prizą už puikų vadovavimą komandai, bei sustyguotą žaidimą link antro iš eilės čempionų titulo. Geriausiu lygos treneriu buvo pripažintas savo komandą iki finalinio ketverto atvedęs Narvydžių „Kuršastos“ strategas Linas Mitkus. Specialiu prizu už Mažų miestelių krepšinio lygos populiarinimą Anykščių krašte buvo apdovanotas ir Kavarsko miestelio seniūnas Algirdas Gansiniauskas. Apdovanojimus įteikė lygos rėmėjo UAB Sporto kalvė direktorius Martynas Žalys, bei lygos direktorius Martynas Karaliūnas.

Finalinio ketverto nuotraukų galerija

Mažų miestelių krepšinio lygos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE