Kazlų Rūdos vardas skambėjo Ispanijoje

Nors gyvenimą kuria ne Lietuvoje, tačiau savo šaknų neužmirštantys ir gimtąją Kazlų Rūdą reprezentuojantys – taip būtų galima įvardinti Kazlų Rūdos futbolo komandą „Seniai“.

Visai neseniai ši komanda dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Maljorkoje, kuriame jai teko sužaisti septynerias rungtynes.
FK „Seniai“ įrodė savo pranašumą prieš Olandijos (FC de Rotterdam) rezultatu: 4-0 ir Belgijos (FC Bezem Hoek) rezultatu: 2-0. Taip pat buvo sužaistos rungtynės su Prancūzijos (Olimpique St. Louis), kurios baigėsi lygiosiomis: 1-1. Visgi teko nusileisti priešininkams iš Prancūzijos, kurie ir tapo futbolo turnyro nugalėtojais. Taip pat stipresnėmis pasirodė Belgijos ir Vokietijos komandos.
Nors kelias į atkrintamąsias varžybas FK „Seniai“ komandai užsivėrė jau po pirmojo etapo, tačiau žaidėjai ir jų palaikymo komanda puikiai reprezentavo Kazlų Rūdą Ispanijoje.

Beje, iš kurorto FK „Seniai“ grįžo ne tuščiomis – visiems jums siunčia šilčiausius linkėjimus ir atminimo taurę! Šaunuoliai!

Taipogi, be FK „Seniai“ komandos, dalyvavo dar 6 lietuvių komandos, tarp jų – ir moterų komanda iš Marijampolės „Sūduvos močiutės”. Abi Suvalkijos komandos sirgo viena už kitą turnyro metu.

FK „Seniai“ tarptautiniame futbolo turnyre dalyvavo šia sudėtimi:
Ignas Venskūnas, Liutauras Žemaitis, Karolis Radzevičius, Rolandas Gerasimavičius, Aurimas Matusevičius, Vytautas Miliūnas, Giedrius Glikmanas.

FK „Seniai“ nori padėkoti Mariaus Mogilos bendrovei „Catalytic Recycling UK Ltd“ už finansinę paramą bei ištikimoms sirgalėms.

 

 

FK „Seniai“ informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE