Kazlų Rūdos savivaldybė dalinasi džiugia žinia – kazlųrūdietė Sandra Atkočiūtė apdovanota Gabrielės Petkevičaitės – Bitės atminimo medaliu.
Už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą, kovo 30 dieną atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai” apdovanota VšĮ „Stiklo namai” įkūrėja, profesionali stiklo menininkė Sandra Atkočiūtė.
Sveikiname savo žemietę ir džiaugiamės kartu!
Šaltinis:
Kazlų Rūdos savivaldybė

