Kodėl veido valymas yra svarbiausia odos priežiūros procedūra?

Veido valymas yra svarbi odos higienos procedūra. Procedūros laikotarpiu vyksta gijimo procesas-atidaromos poros, o per šį procesą iš organizmo pašalinamos įvairios priemaišos ir toksiškos medžiagos. Nepriklausomai nuo to, ar turite akivaizdžių odos problemų, veidą valykite reguliariai. Veido valymas gali ne tik išspręsti kai kurias odos problemas, bet ir užkirsti kelią jų atsiradimui.

Visų tipų odai turi būti atliekamas profesionalus veido valymas. Valymo proceso metu atidaromos odos poros ir valoma oda, net pasiekiant gilesnius odos sluoksnius. Net ir po procedūros akivaizdūs pokyčiai yra akivaizdūs. Veido valymas dažniausiai atliekamas šiais būdais: mechaniniu, ultragarsiniu ir rūgštiniu. Šiame straipsnyje sužinosite, kokį veido valymo būdą pasirinkti ir kaip tinkamai prižiūrėti veido odą skirtingu metų laiku. Veido odos valymas yra būtina procedūra kiekvieną dieną. Vakare turime pasirūpinti odos švara, kadangi ant jos nusėda dulkės, kaupiasi bakterijos ir kiti nešvarumai, taip pat būtina pašalinti ir makiažo likučius. Nenuvalius odos nešvarumai užkemša poras, prasideda uždegiminiai procesai, susidaro komedonai, spuogai. Kartą ar du per savaitę odą būtina nušveisti švelniu pilingu namuose. O bent kartą per mėnesį rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologą, kad Jums būtų atliktas profesionalus veido valymas. Profesionalus veido valymas būtinas nepriklausomai nuo odos tipo. Tiesiog kiekvienu atveju, veido valymo būdas parenkamas individualiai. Kartais taikomas kombinuotas veido valymas efektyvesniems rezultatams pasiekti, ypatingai, kai yra įvairių odos problemų.

Nors vis daugiau jaunų ir senų žmonių žino, kad pasirenka savo odai tinkamas odos priežiūros priemones, kartais atrodo, kad pamirštame svarbiausią grožio procedūros žingsnį: veido valymą.

Deja, greitai nušluostę veidą rankomis arba nuplovę veidą vandeniu duše jo tikrai neišvalysime. Jei odos poros užsikimšusios, net ir geriausios odos priežiūros priemonės nebus veiksmingos, todėl Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitos Lietuvos vietos yra puikiai pritaikytos visiems žmonėms, nes kiekviename mieste rasime specialistą, kuris pasirūpins veido oda ir atliks veido valymą. Nepaneigiama ir tai, kad svarbus ir reguliarus profesionalus veido valymas, kurį su akcija čia rasi kur kas pigiau. Paruošėme pasiūlymus tinkamus vyrams, moterims ir paaugliams, nes gintis nuo inkštirų ir spuogų tenka visiems. O kas gi nenori džiaugtis gražia veido oda! Ir nors mūsų asortimente jau laukia rūgštinis ar mechaninis veido valymas, odos valymas ultragarsu, lazeriu ar deimantiniais kristalais, pirmiausia pasikalbėkime kodėl profesionalus ir gilus veido odos valymas yra bene svarbiausias žingsnis gražios odos link. Skirdami laiko profesionaliam veido valymui bei kasdien skirdami truputį laiko kruopščiai nusiprausti veidą, užtikrinsite, kad kiekvieną dieną veidrodyje matysite puikią odą ir visos nuotraukos bus vertos Instagram’o.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE