Kokį maudymosi kostiumėlį pasirinkti, kad iš tiesų liktumėte patenkintos tobulai tinkančiu pirkiniu?

Be ko damos negali išsiversti, kai mėgaujasi saulės voniomis paplūdimyje, smagiai leidžia laiką vandens parkuose, lepinasi vandens procedūromis sanatorijose? Žinoma, būtų galima išvardinti daug įvairių dalykų, tačiau labai patinkantis maudymosi kostiumėlis neabejotinai yra vienas jų. Dailiosios lyties atstovėms gana sunku atsispirti ryškiems, seksualiems, akį traukiantiems maudymosi kostiumėliams, žvelgiantiems iš parduotuvių vitrinų ar reklamų internete. Tačiau vien tik to nepakanka – juk kostiumėlis turi ne tik tobulai tikti, bet ir patikti. Tad pats metas sužinoti, kaip tokį išsirinkti.

Smėlio laikrodžio formos figūra

Šio figūros tipo moterys turi siaurus pečius, vidutinio dydžio ar didelę krūtinę, ryškų liemuo, siaurus klubus bei dailias, lieknas, moteriškas šlaunys. Tai daugeliui idealus tipas, tad renkantis maudymosi kostiumėlį belieka prioritetą teikti tokiems, kurie tik dar labiau paryškins visus figūros privalumus. Tobulai tiks tiek atskiri, tiek vientisi maudymosi kostiumėliai, tokios figūros savininkėms labai geras variantas bus ir seksualūs maudymosi kostiumėliai, išryškinantys kūno linkius. Rinkitės kokias tik norite spalvas bei kelnaičių kirpimus – viskas šauniai tiks. Nebijokite daugiau ar mažiau papuošimų: klosčių, raukinių, karoliukų, raištelių, žvynelių ir pan.

Kriaušės formos figūra

Šio figūros tipo moterys turi siaurus pečius, nedidelę krūtinę ir plačius klubus, stambias šlaunis. Rinkitės maudymosi kostiumėlį, kuris vizualiai paryškins viršutinę kūno dalį, taip nukreipdamas dėmesį nuo apatinės.

Siekdamos vizualiai sumažinti šlaunis ir klubų sritį rinkitės tamsesnių atspalvių maudymosi kelnaites, o liemenėlę, atvirkščiai, ryškesnę. Maudymosi kostiumėlio viršutinė dalis gali turėti dekoracijų: kaspinėlių, karoliukų, klosčių, raukinių – pastarosios trauks žvilgsnius ir taps akcentu. Labai geras pasirinkimas būtų per kaklą surišama liemenėlė – toks modelis vizualiai pailgina pečių liniją.

Stačiakampio formos figūra

Šiam tipui būdingi siauri pečiai, neryški krūtinė, beveik neišsiskirianti talija, gana siauri klubai, todėl reikia rinktis maudymosi kostiumėlį, kuris vizualiai suteiktų figūrai linkių. Tam puikiai tiks atskiri maudymosi kostiumėliai, kurių viršutinė dalis turėtų push up funkciją, t. y. didintų krūtinę. Kelnaites rinkitės su raišteliais ar kaspinėliais, raukinukais, kad šiek tiek optiškai didintų ir klubus. Labai tiktų viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis, turinti plačias juostas

Kūgio formos figūra

Šiam figūros tipui būdingi platūs pečiai, didelė ar vidutinio dydžio krūtinė, mažai ryškus liemuo ir siauri klubai, laibos šlaunys. Tad, koks turėtų būti maudymosi kostiumėlis? Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jis išryškintų klubus ir optiškai kurtų balansą su pečiais. Rinkitės paaukštintą liemenį turinčias maudymosi kostiumėlio kelnaites. Jos gali būti dekoruotos raukiniais, karoliukais, dirželiais, sagtelėmis ir pan. Komplekto liemenėlė turėtų būti plonomis petnešėlėmis, netiks surišamos per kaklą, nes tokios dar labiau vizualiai didina pečius. Geras pasirinkimas tokią figūrą turinčioms moterims ir vientisas maudymosi kostiumėlis.

 Rombo formos figūra

Šiam tipui būdingi siauri pečiai, didelė krūtinė, didesnės apimties pilvas, platūs klubai. Maudymosi kostiumėlį rinkitės tokį, kuris dėmesį nuo pilvo ir klubų nukreips į krūtinę, vadinasi, reikia ją paryškinti. Idealiai tiks „V“ formos liemenėlė, taip pat geras pasirinkimas bus ir vientisas maudymosi kostiumėlis. Prioritetą teikite pastelinėms, ramioms, neryškioms spalvoms, idealu – vertikalūs dryžiai, optiškai ilginantys kūną.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE