Kokio Cukrinio festivalio atlikėjo lauki labiausiai? Jaručio, Prūsaičio, Jessica Shy, Valinskienės ar Butkutės?

Gyvas koncertas

Kokio atlikėjo Cukrinio festivalio metu lauki labiausiai?

Paskutinį gegužės savaitgalį Marijampolė kviečia į „Cukrinis festivalis 2022“ – laukia daugybė pramogų ir pasimatymas su krūva žymių atlikėjų.

Reportažas iš festivalio.

JUSTINAS JARUTIS

Justinas Jarutis solinę karjerą pradėjo 2018-ais, tais metais išleido ir debiutinį albumą, pavadintą savo vardu, jame visos dainos – anglų kalba. Atrodė, kad angliškai kurti Justinui lengviau ir natūraliau, visgi 2020-ųjų pradžioje jis nustebino visus, išleidęs pirmąjį lietuvišką singlą „Tavęs“. Melancholiškas kūrinys greitai įsitvirtino muzikos topuose ir gerbėjų grojaraščiuose. Vėliau sekė ir nemažesnės sėkmės sulaukę singlai „Savęs“ ir „Rami“, galiausiai nugulę antrajame atlikėjo soliniame albume „Tavęs Manęs Savęs“, įrašytame tik lietuvių kalba. Savitą skambesį atradęs Justinas Jarutis stebina, džiugina ir savo dainomis leidžia lengviau jausti.

 


SAULIUS PRŪSAITIS

Saulius Prūsaitis (g. 1977 m. rugsėjo 28 d. Marijampolėje) – grupės „Happyendless“ lyderis ir vokalistas, 2012 m. pradėjęs solinę karjerą. Atlikėjas turi tiek superhitų, kad vien iš jų galima visą koncertą sugroti: energijos pliūpsnis „Norim šokti“, fenomenalusis „39“, jautrusis „Tu nemoki“, švelnusis „Atleisk, tavęs nepažinau“, pašėlęs „Vasara 3016“, dar koncertuose nedaug grotas, tačiau internetą jau susprogdinęs „Pamela“ ir naujausias – „Tyliai išeinu pas kitą“. Tiek daug visuotinai mylimų dainų viename koncerte retai sutiksi, todėl Sauliaus Prūsaičio šou – išskirtinės nuotaikos.

 


INGA VALINSKIENĖ

Inga Valinskienė (1966 m. liepos 8 d.) – Lietuvos dainininkė, filmų įgarsintoja, televizijos laidų vedėja, buvusi Seimo narė. Šio aksominio balso atlikėjos ir jos mėgstamų dainų laukia ne vienas kraštietis.

 


DŽORDANA BUTKUTĖ

Džordana Butkutė – Strasevičienė (Džordža, gimė 1968 metais, spalio 3 dieną ) – dainininkė, dainų autorė, roko bei popmuzikos atlikėja. Lietuvos scenoje Džordana debiutavo 1986 metais kartu su grupe “Impulsas”, metais vėliau buvo pakviesta prisijungti prie vokalinio instrumentinio ansamblio “Nerija”. Solinės Džordanos dainos skynė laurus, viena žinomiausių atlikėjos dainų “Nemylėjau tavęs” 1990 metais pelnė “Jaunimo estrada-90” konkurso 1-ąją vietą. Dž. Butkutė yra surengusi įvairių koncertinių turų, vienas jų – “Aš – Karalienė” (2015-2016) buvo vadinamas vienu brangiausių Lietuvos muzikantų pasirodymų istorijoje.

 


JESSICA SHY

Jessica Shy – Lietuvos dainininkė, tikrasis vardas Džesika Šyvokaitė. Iš Birštono kilusi atlikėja debiutavo su savo kūrybos daina „Viskas, ką turiu“, kuri atnešė merginai pripažinimą. Šiuo metu ji ypač daug koncertuoja su Justinu Jaručiu, ko gero bendrų dainų sulauksime ir šiame festivalyje.


Paulius Liškauskas

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE