Kokios klaidos daromos perkant bodžius?

Bodis – dailus, patrauklus, figūros privalumus galintis išryškinantis ir kiekvienai merginai bei moteriai reikalingas drabužinės akcentas. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad didžioji dalis dailiosios lyties atstovių šiuos drabužėlius įsigyja kur kas rečiau nei, tarkime, džinsus ar sukneles. Taigi, nieko keista, kodėl perkant bodžius, yra daromos ir tam tikros klaidos, dėl kurių vėliau nutinka taip, kad vienas ar keli bodžiai atsiranda tolimiausiame drabužinės kampelyje. Tad, kad taip nenutiktų ir jums, kad drabužėlis būtų dėvimas dažnai ir su kuo didžiausiu malonumu, pats metas sužinoti, kokios klaidos yra daromos dažniausiai juos įsigyjant.

Neatsižvelgiama su kuo bus derinamas bodis

Bodis yra vienas iš tų drabužėlių, kuris sėkmingai gali būti derinamas su daugeliu kitų ir tokiu būdu tapti ypač stilingo, kerinčio bei gundančio įvaizdžio dalimi. Tačiau nemaža dalis merginų bei moterų, pirkdamos bodžius nesusimąsto apie tai, ar turės prie ko priderinti šį drabužėlį. Taigi, jei jau dabar žinote, kad bodus taps derinio dalimi, iš anksto pagalvokite apie tai, kokį derinį norėtumėte sukurti ir kokius dar kitus drabužėlius į jį įtrauksite.

Neatsakingai vertinamas dydis

Kaip žinia, svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir gerai jaustis. O tai bus įmanoma tik tuo atveju, jei pasirinksite savo dydžiu jums idealiai tinkantį drabužėlį. Taigi, pirkdamos bodį, atsakingai susipažinkite su informacija, kur yra pateikta dydžių lentelėje, o taip pat – išmatuokite ir savo kūno apimtis, kad būtumėte tikros dėl pasirinkto drabužėlio tinkamumo.

Neatsižvelgiama į dėvėjimo tikslus

Dar viena klaida, kuri ypač dažnai daroma, įsigyjant tokio tipo drabužėlius, yra ta, kad neįvertinami dėvėjimo tikslai. Prieš įsigydamos bodį, atsakingai įvertinkite, kokiu tikslu ruošiatės jį dėvėti, ką norėtumėte pabrėžti, o ką – paslėpti. Štai, pavyzdžiui, jei jūs tikslas yra pabrėžti liemenį, ar jį paliekninti, pirmenybę teikite vientiso audinio, įliemenuotam drabužėliui; na, o tuo atveju, jei jūsų klubai platūs, o pečiai siauri, reikėtų rinktis bodį, kuris turi trumpas, tačiau plačias rankoves, taip suteiksite figūrai proporcingumo.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE