Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą

VšĮ Pilietinės minties institutas kartu su Vilniaus prekybos paramos fondu „Dabar“ kviečia kovo 2 dieną rašyti Nacionalinį diktantą.

Diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė ragina nebijoti „nosinių ir kablelių, nes diktantas nėra egzaminas“ ir teigia, kad „organizatoriai siekia paskatinti žmones didžiuotis visus vienijančia kalba, o kartu ir savo valstybe.“

Fondo „Dabar“ direktorė Elena Aleknavičienė kviečia pasidžiaugti kalba: „Sklandi kalba – sklandi mintis. Sklandi mintis neskaldo, neerzina, ji vienija arba kviečia dialogui. Tebūnie Nacionalinio diktanto rašymas šventė!“

Tad tebūnie šventė. Marijampolės savivaldybėje diktantą bus galima rašyti darbovietėse, mokyklose, bibliotekose, Savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

Savivaldybės gyventojus, norinčius pasitikrinti savo žinias, pasidžiaugti kalba, na, ir pasivaržyti, kam šįkart geriausiai parašyti pavyks, kviečiame atvykti kovo 2 dieną 11 val. Kaip ir anksčiau, bus varžomasi trijose kategorijose: raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo ir raštingiausio užsienio lietuvio. Geriausiai parašiusieji bus asmeniškai pakviesti į finalą Vilniuje balandžio mėnesio pradžioje.

Zina Eklerienė
Kalbos tvarkytoja

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.