Kybartų URC apgyvendinti migrantai įveikė vietos futbolo ekipą

Migrantų kasdienybę praskaidrino futbolo rungtynės / VSAT prie LR VRM nuotr.

Kybartų užsieniečių registracijos centre (URC) vykusiose futbolo rungtynėse čia gyvenančių migrantų komanda rezultatu 3:1 nugalėjo Kybartų futbolo klubo „Sveikata“ atstovus.

Šeštadienį VSAT Kybartų užsieniečių registracijos centre vyko draugiškos futbolo rungtynės tarp Kybartų futbolo klubo „Sveikata“ ir centre gyvenančių neteisėtų migrantų komandų. „Sveikatos“ futbolininkai buvo įvairaus amžiaus, klubą atstovavo ir viena mergina.

Aikštėje rungtyniavusių futbolininkų skaičius ir mačo trukmė buvo netradiciniai – komandas sudarė po 6 žaidėjus ir vartininką, kurie žaidė 2 kėlinius po 25 minutes. Pirmame kėlinyje į priekį išsiveržė Kybartų URC komanda. Antro kėlinio metu svečiai rezultatą išlygino, tačiau migrantai įmušė dar du įvarčius ir nugalėjo 3:1.

Klubas „Sveikata“ pažadėjo atvykti į Kybartų URC ir sužaisti dar ne vienas rungtynes. Kybartų URC administracija irgi tikisi gražaus bendradarbiavimo su vietiniu futbolo klubu siekiant integruoti užsieniečius į Kybartų bendruomenės veiklas.

Šiuo metu pasieniečių administruojamame URC Kybartuose yra apgyvendinta 420 migrantų. Šiame centre kaip ir kituose VSAT administruojamuose URC Medininkuose bei Pabradėje užsieniečiams nuolat organizuojamos įvairios laisvalaikio užimtumo, lavinimo ir kitos veiklos.

VSAT prie LR VRM inf.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE