Vakar Kybartų miesto parke vyko jauki ir šventiška eglutės įžiebimo ceremonija, subūrusi gausų būrį miestelio gyventojų ir svečių.
Mažųjų džiaugsmui šventėje dalyvavo ir Kalėdų Senelis, o vakarą vainikavo grupės „Popkultūra“ koncertas kultūros centre.
Šaltinis:
Vilkaviškio rajono savivaldybė

