Laimikis

Nuo seno tarp politikų turime daug mėgstančių medžioti. Žvejoti mėgstančių – kiek mažiau, tačiau begalinės kantrybės laukiant laimikio ir tam tikrų gudrybių bei paslapčių kaip suvilioti, ar apgauti žvėrį bei žuvį, kad negrįžtum į namus tuščiomis būtinai turi žinoti tiek medžiotojas, tiek žvejas. Kai kas net teigia, jog politinė veikla yra tiesiogiai susijusi su šiais pomėgiais, mat sėkmingas politikas, panašiai kaip ir medžiotojas ar žvejas turi gebėti suvilioti rinkėją, kad pastarasis balsuotų tik už jį.

Tai, jog Marijampolės vicemeras, Artūras Visockis, yra aistringas žvejas – žinoma seniai. Anksčiau Artūras sugautus nemenkus laimikius įkeldavo į savo „Facebook“ paskyrą, taip pasipuikuodamas prieš kolegas žvejus. Pastaruoju metu tokius jo postus matome kiek rečiau, tikriausiai dėl didelio užimtumo laiko žūklei pritrūksta… Tikėtina, jog taip.

Dabar pandemija kiek atsitraukė, prasidėjo įvairūs renginiai, kurių organizavimas yra vicemero darbo dalis. Bet tai dar nereiškia, jog aistra žvejybai išblėso. Antai savaitgalį Šešupėje, prie kolektyvinių sodų bendrijos „Pasaga“(tikslios vietos, kaip ir dera žvejui, Artūras nenurodė), ten kur upės dugnas nuo vieno metro pereina į dviejų su puse metro gylio duobę, pavyko „užkabinti“ štai tokį 1950 gramų svėrusį karšį. Stipru.

Gaudoma buvo nuo 18 valandos iki pat sutemų, plūdine meškere, masalui naudojant saldų konservuotą kukurūzą. Beje, prieš tai jaukinta VDE jauku skirtu karšių žvejybai, papildomai įmaišant į jį konservuotų kukurūzų ir pasaldinant melasa. Kiek tądien sugauta ir kitokios rūšies žuvų tiksliai nežinoma, mat pasak vicemero, per aktyviai kibusias kuojas likusias suskaičiuoti net noro nebuvo…

Naudodamasis proga noriu pakviesti skaitytojus, mėgstančius žūklę siųsti mums į redakciją įspūdingesnių savo laimikių nuotraukas bei aprašymus prie jų, nurodant vietą, naudotą žūklės būdą, masalą bei jauką, taip pat aprašant kitas, galimai, įdomias aplinkybes. Juk žvejyboje nutinka visko…

 

Vytautas Karsokas

Sūduvos gidas

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE