Liudvinavas vėl sukvietė į tradicinę miestelio šventę

Liudvinavas paskutinį rugpjūčio savaitgalį vėl sukvietė bendruomenę ir gausų būrį svečių į tradicinę miestelio šventę.

Susirinkusius į šventę liudvinaviečius ir svečius pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis

Sveikindamas šventės proga administracijos direktorius dėkojo už puoselėjamas gražias bendruomenines tradicijas ir kasmet rengiamas miestelio šventės, kurios sukviečia gausiai susirinkti  ne tik čia gyvenančius liudvinaviečius, bet ir sugrįžti kraštiečius, o taip visada sulaukia  gausaus būrio svečių.

,,Liudvinavas kasmet gražėja, o liudvinaviečiai puikiai tvarkosi, myli ir didžiuojasi savo miesteliu. Dėkoju Liudvinavo seniūnijos seniūnei Jolantai Maceikienei ir visai bendruomenei už puoselėjamas gražias tradicijas. Gyvuokite ir kurkite gražią Liudvinavo ateitį“,– sakė administracijos direktorius.

Nepaisant lietų nešančio oro, liudvinaviečiai ir gausybė svečių užplūdo Liudvinavo miestelio parką. Pasibūti  tradicinėje šventėje atvyko Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Irena Lunskienė, Alvydas Kirkliauskas, Albinas Mitrulevičius ir Metas Ražinskas, LR Seimo nariai Vaida Giraitytė ir Kęstutis Mažeika, europarlamentaras Juozas Olekas.

Šventės proga nuostabų koncertą padovanojo kraštietė operos solistė Laura Latvaitytė-Zaman, šiuo metu gyvenanti ir savo muzikinę karjerą tęsianti Vokietijoje, ir Marijampolės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas Audriaus Pučinsko.

Koncerte puikią šventinę nuotaiką kūrė šokių grupės ,,Arabeskas“ (vadovė Daina Misiukevičienė) šokėjos.

Nuotaikingus pasirodymus, sulaukusius daug ovacijų, nors ir siaučiant lietui, dovanojo Liudvinavo mišrus vokalinis ansamblis „Bravo“ (vadovė Jurgita Stražnickaitė) ir Igliaukos šokių kolektyvas „Tryptukas“ (vadovė Magdalena Venskūnienė).

Po šventinių sveikinimų ir koncertinių pasirodymų, gausiai susirinkę liudvinaviečiai  smagiai linksminosi su lauktais svečių kolektyvais – grupe grupe „16 Hz“ ir nuotaikingos muzikos ansambliu „Jonis“, kurie surengė tikrą fiestą lietuje!

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE