Lygos čempionams ir toliau vadovaus P. Šakinis

Nestandartinėmis aplinkybėmis VIKINGLOTTO-NKL čempionų titulą išsaugojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pratęsė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Povilu Šakiniu bei fizinio parengimo treneriu Aurimu Bikulčiu.

Užpernai treneris su Telšių „Telšiais“ VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo bronzos medalius, o 2016-2018 m. dirbo „Palangos“ klube.

Marijampolės Sūduva Mantinga rezultataiIki tapdamas treneriu P. Šakinis pats žaidė aštuoniuose krepšinio klubuose – tame tarpe ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kurios garbę gynė 2013-2014 m. sezone.

Aurimas Bikulčis prie komandos prisijungė 2018 m. ir tau jam jau bus trečiasis sezonas Marijampolėje.

„Likti Marijampolėje nusprendžiau, nes liko nebaigtų reikalų. Gaila, kad 2019-2020 metų sezonas buvo nutrauktas. „Sūduva-Mantinga“ kiekvienais metais yra viena iš NKL favoričių, tad apsispręsti buvo nesunku.

Mano ir klubo tikslai yra patys aukščiausi, tad sieksime pergalės kiekvienose rungtynėse. Gal šiek tiek nustebino lygos sprendimas sutrumpinti ir taip trumpą sezoną, tad rungtynių bus mažiau ir kiekvienas taškas bus labai svarbus, kaip parodė praėjusio sezono paskutinės rungtynės. Bus trumpas, bet įdomus sezonas“, – kalbėjo P. Šakinis.

 

„Sūduva-Mantinga“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE