Marijampolėje įvyko savivaldybės tarybos posėdis

Lapkričio 29 dieną įvyko 9-ojo šaukimo Marijampolės savivaldybės tarybos 34-asis posėdis.

Prasidėjęs 13 valandą jis truko palyginus neilgai, tik apie dvi valandas ir vyko gan greitu tempu, galima sakyti konvejeriu.

Posėdyje apsvarstyti net 29 klausimai, beje, kai kurie iš jų kėlė klausimų, taip pat tam tikrų dvejonių deputatams T.Račiui, E.Razvickui, K.Jankauskui, K.Traškevičiui, tačiau po svarstymo ir neilgai trukusių diskusijų tradiciškai „solidariai“ jiems pritarta vienbalsiai arba priimti jie „galinga“ balsų dauguma. 

Daugiausiai deputatų dėmesio susilaukė klausimai dėl žemės mokesčio lengvatų taikymo kai kurioms privačioms įmonėms, dėl aukščiausios kategorijos suteikimo Marijampolės kultūros centrui, dėl mokesčio už pailgintos dienos grupę mokyklose nustatymo, dėl Marijampolės sporto centre teikiamų paslaugų kainų nustatymo. Taip pat  priimti sprendimai ir kitais savivaldybės gyvenimui svarbiais klausimais.

Sprendimų projektus Tarybos nariams pristatė Marijampolės savivaldybės specialistai L.Malinauskienė, N.Mašalaitis, T.Kiveris, B.Domarkienė, S.Rainienė, R.Kelertienė, A.Kraulėda, D.Cinaitis, V.Vainalavičienė, D.Ivanauskienė, A.Bekeris.

Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžio vaizdo įrašą galite pasižiūrėti čia:

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE