Marijampolėje startavo 3×3 turnyras

Gegužės 5-ąją Marijampolėje, Jono Basanavičiaus aikštėje, prasidėjo antrasis Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapas. Suvalkijos sostinėje krepšinio kovos suburs daugiau nei 50 įvairaus amžiaus ir grupių komandų.

Skirtingai nei Šiaulių etapo metu, Marijampolėje itin gausiai registravosi merginų komandos, kurių turnyre bus daugiau nei 20. Prie to svariai prisidėjo turnyro partneriai „Sportland“, kurių dėka registracija merginoms tapo nemokama.

Pirmieji turnyre jėgas išmėgins jauniausių amžiaus grupių dalyviai. Komandos iš visos Lietuvos kausis U-10, U-12 ir U-14 amžiaus grupėse, o vėliau prie turnyro prisijungs ir vyresni dalyviai. Vyrų elito grupės komandos žais ir dėl vietos vasarą vyksiančiame „Kaunas Challenger 2018“ turnyre. Komandos taip pat kausis ir dėl galimybių tapti Lietuvos rinktinėmis bei atstovauti Lietuvai Europos čempionatų atrankose.

Marijampolėje vienu metu gali rungtyniauti net šešios komandų poros – po dešimt minučių trunkančiose rungtynėse komandos yra išsidėsčiusios per šešias aikšteles. Beje, centrinė aikštė yra atitinkanti visus FIBA reikalavimus.

Visą dieną Marijampolėje turnyras lauks ir žiūrovų, kuriems savo pasirodymus yra paruošę 2018-ųjų metų sezono „X Faktoriaus“ nugalėtojai – grupė „120“ bei šokių studija „RED“.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE