Marijampolės savivaldybės tarybos 30-asis posėdis

Birželio 28 dieną įvyko 9-ojo šaukimo Marijampolės savivaldybės tarybos trisdešimtas posėdis. Šį kartą tarybos nariai turėjo apsvarstyti savivaldybės administracijos vadovaujančių specialistų pateiktus projektus trisdešimt vienam klausimui, tačiau posėdžio pradžioje merui Povilui Isodai pasiūlius, 28 numeriu pažymėto klausimo „Dėl stojimo į asociaciją Euroregionas Nemunas“ projekto svarstymas atidėtas.

Tad visus likusius trisdešimt klausimų išrinktieji diskutuodami, ar kažkiek pasiginčydami (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi), apsvarstė gan greitai bei priėmė atitinkamus sprendimus. Kaip visuomet didesni prieštaravimai kildavo tuomet, kai buvo kalbama apie biudžeto pinigų skirstymą, imamas paskolas, kitus ūkinius reikalus, ar jau priimtų sprendimų pakeitimą ir t.t.

Aktyviausi posėdžio metu buvo tarybos nariai V.Pituškienė, E.Razvickas, V.Pileckas, R.Makauskas, T.Račius, P.Morozas, J.Bieliauskas, K.Traškevičius, K.Jankauskas, K.Spūdys, M.Ražinskas, A.Zdanys, K.Dvylys bei A.Kirkliauskas.

Beje, posėdžio pradžioje Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas R.Makauskas pasidžiaugė, jog nepaisant pandemijos savivaldybės biudžetas surenkamas sėkmingai ir tai atveria galimybę vykdyti numatytus darbus.

Kadangi gyvename informacinių technologijų amžiuje, tad Marijampolės savivaldybės tarybos posėdis tradiciškai buvo transliuojamas internetu per „Facebook“ paskyrą, tokiu būdu kiekvienas savivaldybės gyventojas, besidomintis išrinktų į valdžią politikų darbu, galėjo stebėti  ką jie kalbėjo, kokius klausimus kėlė, kokie buvo priimti pateiktų projektų sprendimai. Visa tai detaliai perpasakoti nėra reikalo, mat visi norintys gali dar kartą peržiūrėti posėdžio pirmos ir antros dalies eigą:

1-oji posėdžio dalis:

2-oji posėdžio dalis:

Tarybos posėdžiui pateiktų svarstyti klausimų projektus pristatė Marijampolės savivaldybės administracijos atitinkamų skyrių vadovai: Laima Malinauskienė, Vilija Ramanauskaitė, Birutė Domarkienė, Ilona Žilinskienė, Daiva Misiukevičienė, Asta Vaznienė, Jonas Kurtinaitis, Arvydas Bekeris, Svajonė Rainienė, Darius Cinaitis.

Tarybos narys Valdas Pileckas posėdžio metu taip pat prasitarė, jog Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ilgametė vadovė Asta Vaznienė nuo liepos pirmos dienos palieka šias pareigas, nes ji pradeda darbą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje. V.Pilecką domino kas vadovaus minėtam skyriui iki naujo vadovo paskyrimo. A.Vaznienė informavo politikus, jog laikinai šios pareigos bus patikėtos vyr. specialistui Sauliui Druskiui. Iš užimamų pareigų savivaldybės valdžioje, be Astos Vaznienės, taip pat atsistatydina ir savivaldybės Aplinkos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Jonas Kurtinaitis bei jau atsistatydino Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Paulius Čeponas. Kaip pavyko sužinoti, nuo šiol P.Čeponas dirbs Žuvinto rezervate. Jei pavyks sužinoti daugiau šio judesio valdžioje detalių, o tam tikrų klausimų tikrai kyla, tad būtinai informuosime savo skaitytojus.

Vytautas Karsokas

Sūduvos gidas logotipas

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE