Marijampoles jaunimas kviečiamas dalintis idejomis Lietuvai!

Kovo 17 dieną iniciatyva „100 idėjų Lietuvai” kviečia Marijampolės jaunimą susitikimui, kurio tikslas – geriau pažinti savo valstybę bei pasiūlyti idėjų Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančiai Lietuvai.

KAS GALI DALYVAUTI: visas Marijampolės jaunimas nuo 16 iki 29 metų. Tikimės, kad prie visą Lietuvą apimsiančios iniciatyvos prisijungs bent 100 marijampoliškių!

KADA IR KURS VYKS RENGINYS: kovo 17 d. (šeštadienį) nuo 9.30 val. organizuojami du renginiai (po 50 dalyvių), kurie vyks Marijampolės savivaldybėje (J. Basanavičiaus a. 1) ir Vytauto g. 17.

KUR REGISTRUOTIS: https://www.100ideiu.lt/events/100-ideju-Lietuvai-Mariiampole

SEKITE NAUJIENAS FACEBOOK: facebook.com/100IdejuLietuvai/ 

KUR RASTI DAUGIAU INFORMACIJOS: 100ideju.lt

KILUS KLAUSIMAMS KVIEČIAME SUSISIEKTI: bendraukime@00ideju.lt, tel. 8 612 55 337 (Jurga)

„Mes neabejojame, kad Lietuvoje nestinga nei gerų idėjų, nei žmonių, norinčių jomis dalintis. Todėl norime paskatinti jaunus žmones ne tik geriau pažinti savo valstybę ir suprasti, ką ir kaip joje veikia skirtingos institucijos, kaip priimami sprendimai, kaip geros mintys ir pasiūlymai tampa mūsų visų kasdienybe, bet ir dalintis savo idėjomis, kad valstybės atkūrimą švenčiančiai Lietuvai padėtume augti greičiau ir stiprėti visose srityse. Juk tai, kaip gyvename – pirmiausia priklauso nuo mūsų pačių!“

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.