Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ gyvena įkurtuvių nuotaikomis

Daugelis marijampoliečių ir miesto svečių jau buvo įpratę informacijos turizmo ar verslo klausimais kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos pastate įsikūrusį turizmo ir verslo informacinį centrą. Nors vieta pačiame miesto centre galbūt ir buvo patogi, tačiau mažos patalpos nebuvo patogios nei čia dirbantiesiems specialistams, nei  lankytojams.

Marijampolės savivaldybė kartu su Ščučino savivaldybe (Lenkija) įgyvendina bendradarbiavimo per sieną projektą, kurio lėšomis buvo įrengtos naujos patalpos Vytauto g. 17.  Naują turizmo ir verslo informaciniam centrui „SMART Marijampolė“ skirtą erdvę apžiūrėjo Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.  „Erdvios, šviesios ir šiuolaikiškos patalpos tikrai patiks čia užsuksiantiems  lankytojams, o ir „SMART Marijampolė“ kolektyvui darbo sąlygos pasikeitė neatpažįstamai“, – įspūdžiais dalijosi mero patarėja.

„SMART Marijampolė“ direktorė Ieva Vizgirdienė apžvelgė įstaigos veiklą, pasidalijo ateities planais, tarp kurių įvairūs mokymai verslo bendruomenei, Marijampolės pristatymas parodose ir visai netrukus įvyksiančios įkurtuvės.

Nors oficialios įkurtuvės dar neįvyko, tačiau „SMART Marijampolė“ kolektyvas maloniai kviečia užsukti į savo naują biurą Vytauto g. 17 (įėjimas iš Vasario 16-osios gatvės pusės). Čia jūsų laukia jauki aplinka, įvairūs suvenyrai ir visuomet patarti, parekomenduoti ir pakonsultuoti pasirengusios malonios darbuotojos.

Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE