Marijampoliečiai jau gali pasigrožėti šviečiančių medžių alėja

Jau nuo vakar iki pat žiemos pabaigos marijampoliečiai gali pasigėrėti šviečiančių medelių alėja J. Basanavičiaus aikštėje, kuri įrengta verslininko, Marijampolės garbės piliečio Klemenco Agento iniciatyva.

Verslininko įsitikinimu, apšviesta žibanti medelių alėja – tai tarsi kelias į 2021-uosius metus, kurie tikėkimės bus ryškūs, kupini gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų. Užvėrus 2020-ųjų metų duris, minimas kaip pasaulinės pandemijos metus, turime žiūrėti į priekį, tikėti ir su nauja viltimi bei energija prisidėti prie Marijampolės gyventojų gerbūvio.šviečiančių medžių alėja marijampolė

Ir tai tik dalis to, ką Marijampolė ir marijampoliečiai šiemet gaus dovanų – UAB „Mantinga“ miesto gatves papuoš 200 naujų šviesos lapelių!

Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis džiaugiasi tokia sveikintina ir puikia iniciatyva, kuri rodo, jog visi susitelkę galime padaryti daug daugiau: „Gyvename sudėtingu laikotarpiu, kai bet kokia galimybė pasidžiaugti matomu maloniu vaizdu ir susikurti pozityvią nuotaiką yra svarbi kaip niekada. Tai, kad miestas dar labiau išgražės ir džiugins praeivius yra puiki žinia mums visiems“.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE