Marijampolietė tapo nugalėtoja tarp dalyvavusių Konstitucijos egzamine

Konstitucijos egzamino nugalėtoja E. Mincevičiūtė, kartu su kitais 29-iais geriausiai išlaikiusiais egzaminą, spalio 28 d. buvo pagerbta Prezidentūroje. Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojo egzamino globėjas, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kuris geriausiai pasirodžiusiems įteikė Padėkas ir knygas. 13-ojo Konstitucijos egzamino organizatoriai, Teisingumo ministerija Eveliną apdovanojo planšete, jai įteiktas ir specialus nugalėtojos prizas.

Savivaldybės meras Povilas Isoda su pergale Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine taip pat pasveikino Eveliną Mincevičiūtę, kuri už puikiai parodytas teisines žinias buvo išrinkta pirmąja nugalėtoja tarp piliečių, dalyvavusių egzamine.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad tarp šių metų Konstitucijos egzamino 32 nugalėtojų galime sveikinti savivaldybės atstovę, kurį jau trečią kartą pripažinta geriausiai išmananti dabartinę ir ankstesnes Lietuvos Konstitucijas, vykusius rinkimus, referendumus bei kitus valstybės ir žmonių gyvenime svarbius teisinius aspektus. Tai rodo pilietišką požiūrį į pagrindinius teisinius dokumentus, nuolatinį domėjimąsi, todėl linkiu ir ateityje siekti žinių, o savo teisinį išmanymą pritaikyti praktiniame gyvenime ar darbinėje veikloje“, – sveikindamas nugalėtoją, sakė Marijampolės meras Povilas Isoda, kuris ir pats yra ne kartą dalyvavęs Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine.

E. Mincevičiūtė, kuri dabar studijuoja Kauno technologijos universitete, prisipažino, kad teisinėmis žiniomis domisi nuolat, ir susitikime, kuriame dalyvavo ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė, dalinosi savo sėkmės teisinių žinių egzamine įspūdžiais.

 

 

 

 

 

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Nuotraukų iš Prezidentūros autoriai – I. Gelūnas ir R. Dačkus.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE