Mobiliuosius įrenginius ir jų priedus įsigyti dar patogiau – „Rovida“ duris atvėrė pačioje miesto širdyje

Visai neseniai, pačioje Marijampolės miesto širdyje – Kęstučio gatvėje, duris atvėrė atnaujinta mobiliųjų įrenginių ir jų priedų pardavimo bei remonto parduotuvė „Rovida“. Paskatintas klientų, savo veiklą į didesnes patalpas perkėlęs įmonės vadovas, džiaugiasi galimybe pirkėjus priimti erdvesnėje, šviesesnėje ir modernesnėje parduotuvėje.

Į Kęstučio g. 4 persikėlusios parduotuvės durys neužsiveria – slenkstį nuolat mina klientai, norintys atnaujinti savo mobiliuosius įrenginius – telefonus, planšetinius kompiuterius, automobilinius vaizdo registratorius, kitus išmaniuosius prietaisus. „Rovida“ specialistai visuomet stengiasi padėti ir patarti, kad kiekvienas žmogus surastų būtent jam tinkamiausią prekę. Tiesa, parduotuvės vitrinose galima rasti ir įvairių įrenginių priedų: kroviklių, ausinių, laisvų rankų įrangos, garso kolonėlių, atminties kortelių, baterijų, išorinių baterijų (ang. Power bank), telefonų laikiklių lengvai pritaikomų automobilyje ar motocikle.

„Rovida“ parduotuvėje, taip pat, galima rasti įvairių dėklų skirtų mobiliesiems telefonams ir  planšetiniams kompiuteriams, taip pat apsauginių stiklų, kuriuos įgudę darbuotojai iš karto ir užklijuoja ant kliento atsinešto mobiliojo įrenginio. Iš jų gausos nesunkiai išsirinks kiekvienas, net ir išrankiausias pirkėjas. Įvairiems įrenginių modeliams pritaikyti dėklai išsiskiria spalvų, modelių, medžiagų gausa. Įmonės vadovas Dalius Rugienis pastebi, kad būtent įvairių aksesuarų išmaniesiems telefonams klientai dažniausiai ir kreipiasi, o kadangi parduotuvėje siūlomas geriausias kainos ir kokybės santykis – sugrįžta vėl ir vėl.

Į „Rovidos“ specialistus galima kreiptis ne tik prireikus naujo įrenginio. Įmonė, taip pat, teikia navigatorių atnaujinimo ir mobiliosios įrangos remonto paslaugas, todėl sugedęs mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris bus pataisytas greitai ir kokybiškai bei tarnaus dar ilgą laiką.

Iš Laisvės g. 14 į Kęstučio g. 4 perkeltos parduotuvės patalpos yra kur kas erdvesnės, todėl klientams žymiai patogiau apžiūrėti prekes, laukti. Įmonės vadovas prisimena, kad senosiose patalpose žmonėms kartais tekdavo savo eilės luktelėti ir lauke, už durų. Kas be ko, atvykusiems su automobiliu yra pritaikyta ir patogesnė stovėjimo aikštelė. „Rovida“ vadovas primena ir apie pakitusį darbo laiką – parduotuvėje galima apsilankyti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos, o šeštadieniais – nuo 10 iki 13 valandos. Taip pat, klientų patogumui, parduotuvė dirba be pietų pertraukos.

„Rovida“ vadovas neatmeta galimybės ateityje plėsti ir savo siūlomų prekių ir paslaugų krepšelį. „Pirmiausia norime įsitvirtinti naujoje vietoje, – sako įmonės vadovas D. Rugienis, – Visuomet stengiamės įsiklausyti į klientų poreikius ir žengti koja kojon su naujovėmis, tad nuolat tobulėjame“.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE