Nagų priežiūros patarimai

Kad jūsų nagai būtų gražūs ir sveiki, nepakanka retkarčiais apsilankyti manikiūre ar salone. Svarbu kasdien į juos atkreipti dėmesį. Štai kokios sistemingos priežiūros reikia, kad jūsų nagai išliktų gražūs.

Drėkinkite rankas

Jei neturite įpročio kasdien drėkinti rankų, laikui bėgant rankų būklė kitiems parodys jūsų amžių. Taigi įsigykite jums patogų rankų kremą, kurio sudėtis, tekstūra ir kvapas jums tinka, kad galėtumėte jį naudoti visada, kai tik prireiks. Jį reikėtų tepti tik tada, kai rankos nieko nedaro, nes gali kilti pagunda nubraukti produkto perteklių, kol jis dar visiškai neįsigėrė į odą.

Tačiau ekspertai pataria nesirinkti lengvų, vandens pagrindo losjonų kaip alternatyvos klasikiniams kremams. Šias priemones malonu naudoti, nes jos suminkština rankas ir beveik akimirksniu įsigeria, todėl jas galima naudoti dar kartą, tačiau vandens pagrindo sudėtis greitai išgaruoja, todėl oda vėl tampa sausa. Todėl pirmenybę teikite produktams su maitinamaisiais aliejais, nes jie padeda ilgiau išlaikyti odos drėgmę.

Nesiskirkite su odelių aliejumi

Gerai prižiūrėtos rankos atrodo puikiai, nes, viena vertus, turi tvirtus, tiesius, lygius ir gražios formos nagus, kita vertus, jų oda yra švelni, gerai prižiūrėta ir gerai sudrėkinta. Sausos, apaugusios odelės visada gadina išvaizdą, nes dėl jų nagai negali atrodyti tvarkingai. Kad odelė būtų tinkamos formos, turite ją stebėti ir imtis veiksmų, jei ji pradeda sausėti – naudoti odelių aliejų.

Stebėkite savo nagų ilgį

Kiekviena iš mūsų žino, koks jos nagų ilgis yra “kritinis”. Kai ji pasiekiama, nagai pradeda lūžinėti, luptis ir kyla kitų problemų. Kad to išvengtumėte, būtina palaikyti optimalų ilgį ir kirpti, nelaukiant, kol pradės ryškėti pažeidimai. Naudokite nagų žirklutes arba žirklutes, o aštrius kampus sušvelninkite nagų dilde.Galite pasinaudoti nagų priauginimo įrenginiu iš dimoda.lt

Pasirūpinkite gražia nagų spalva

Svarbu ne nagų lakas – nagų spalva turi būti vienoda ir sveika. Jei pastebėjote, kad jūsų nagams trūksta spalvos arba jie sugėrė pigmentą nuo greito manikiūro be pagrindo, pasinaudokite balinančiomis citrinos savybėmis ir savaitę kasdien trinkite nagus citrusinių vaisių griežinėliais. Nepageidautinas ilgesnis nei 7 dienų kursas – yra pavojus, kad ilgai veikiant citrinų sultimis nagai ir aplink juos esanti oda išsausės.

Nagų vonelės

Jei vieną dieną negalite skirti minutės ar dviejų savo nagams, palepinkite juos naminio alyvuogių aliejaus vonelėmis. Pašildykite jį iki jums patogios temperatūros ir pamirkykite jame pirštų galiukus maždaug 15-20 minučių. Ši prevencinė priemonė bus naudinga visiems, ypač tiems, kurių nagai švelnūs, ploni ir ne itin stiprūs – tokios vonelės padės juos sustiprinti.

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE