Nemokamos stovyklos vaikams vėl sulaukė didelio susidomėjimo

Prasidėjusiose nemokamo vaikų vasaros užimtumo veiklose jau dalyvauja ir laisvalaikį leidžia mažieji marijampoliečiai. Nors pirmasis vasaros mėnuo netrukus baigsis, liepą ir rugpjūtį vaikučiai ir toliau galės šėlti pasirinktoje veikloje.

Kaip sako Marijampolės savivaldybės mero patarėja, nemokamo vaikų vasaros užimtumo programos iniciatorė Agnė Pavelčikienė, programa išties populiari, vos paskelbus registraciją, į kai kuriuos užsiėmimus nebeliko vietų po pusdienio, o šiemet prie populiariausių IT būrelių, populiarumu nenusileido ir įvairūs sporto užsiėmimai.

„Daugiau nei 20 neformaliojo vaikų švietimo teikėjų pateikė virš 30 fizinio aktyvumo, meninės raiškos, susipažinimo su robotikos ir informacinėmis technologijomis, kūrybiškumą skatinančių veiklų ir dar daug kitų programų, kuriose kiekvienas vaikas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka. Šiemet programa įgyvendinama plačiau, įtraukiant ir kaimiškąsias vietoves ir veiklos yra siūlomos ne tik Marijampolės mieste, bet ir Šunskuose, Igliaukoje, Skaisčiūnuose, Dženčialaukoje ir Sasnavoje“, – pasakoja A. Pavelčikienė.

Labai svarbu, kad tėveliai, pasikeitus šeimos planams, nepamirštų informuoti programų teikėjus, kad vaikučiai negalės dalyvauti veiklose, kuriose buvo jau užsiregistravę, ir taip užleistų vietą kitiems norintiems, o nepatekusiems – prasidėjus stovyklai pasidomėti, ar neatsilaisvino viena ar kita vieta.

Šiais metais siūlomas programas rasite čia

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE