Nemokamos vaikų vasaros užimtumo veiklos sugrįžta į Marijampolę

„Sulaukėme išties daug tėvų skambučių ir žinučių su klausimu, ar šiais metais nemokamos vaikų vasaros užimtumo veiklos vyks. Visus, kurie domėjosi, patikinome, kad jos tikrai vyks ir vaikučiai turės kur prasmingai ir turiningai leisti vasarą. Džiaugiuosi, kad sulig kiekvienais metais susidomėjimas šiomis veiklomis nemažėja, o vaikai gali leisti laiką bendraminčių apsuptyje, išmokti naujų dalykų ar lavinti jau turimus įgūdžius“, – pasakoja Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Šiais metais veiklų pasirinkimas išties gausus, daugiau nei 20 įstaigų, organizacijų ir laisvųjų mokytojų siūlo beveik 30 įvairių sričių užimtumo programų. Tarp jų ir fizinio aktyvumo veiklos, ir meninės raiškos būreliai, susipažinimas su robotikos ir informacinėmis technologijomis, kūrybiškumą skatinančios veiklos ir dar daug kitų programų, kuriose kiekvienas vaikas galės atrasti tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka.

Tie, kurie jau ne pirmą kartą registruoja vaikus dalyvauti vasaros užimtumo veiklose, viską puikiai žino, o tie, kuriems tai pirmas kartas, pirmiausia turite atlikti svarbiausią darbą – susėsti su savo atžala, peržvelgti visas siūlomas programas, išsirinkti Jums labiausiai patikusią ir užsiregistruoti.

Pasak A. Pavelčikienės, taip pat derėtų nepamiršti, kad veiklų metu tėveliai yra atsakingi už saugią vaikų kelionę į veiklos vietą ir atgal į namus. O veiklų organizatoriai būtų labai dėkingi, jeigu pasikeitus šeimos planams tėveliai informuotų juos, kad vaikučiai negalės dalyvauti veiklose, kuriose dalyvauti buvo jau užsiregistravę.

Visą įstaigų veiklų ir jų vykdymo laiko sąrašą bei registravimosi nuorodas rasite ČIA

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE