Nepralaimintis „Kapčiamiestis“ nepaliko vilčių lygos debiutantei „Maristai“

Įspūdingą pergalę „MKLM-Mantinga“ čempionate iškovojo „Kapčiamiestis“, kuris rezultatu: nepaliko jokių vilčių „Maristai“. „Kapčiamiesčiui“ tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, o kartu su „Ataka“ šios dvi komandos išlieka vienintelėmis dar nepralaimėjusiomis lygoje. „Maristai“ tai buvo ketvirtoji nesėkmė per 5 susitikimus.

Susitikimo pradžia nieko blogo nežadėjo „Maristai“, kuri pirmajame kėlinyje per daug savo varžovams nenusileido ir žengė koja kojon ir nors „Kapčiamiestis“ jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 22:11, čia pat „Marista“ jį panaikino ir kėlinuką pralaimėjo tik 4 taškais – 23:19.

Antrajame kėlinyje Domanto Sušinsko dvitaškis priartino „Maristą“ iki savo varžovų vos per vieną ataką – 21:23. Tačiau tada „Kapčiamiestis“ sudavė galinga smūgį 17:0 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 38:21.

Trečiajame kėlinyje „Kapčiamiestis“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir per visą ketvirtį sumetė net 36 taškus bei pastatė savo varžovus į labai blogą situaciją. Prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė nepadoriai didelis taškų skirtumas – 85:48.

Kai atrodė, kad „Kapčiamiestis“ tiesiog leis rungtynėms pasibaigti ir atsipalaiduos, nieko panašaus neišvydome – per ketvirtąjį kėlinį savo varžovams jie leido įmesti tik 4 taškus ir laimėjo rungtynes daugiau nei užtikrintai – 110:52.

 

MKML informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE