Kazlų Rūdos savivaldybė primena Kazlų Rūdos gyventojams, kad lipti ant M.Valančiaus ir J.Basanavičiaus gatvių kampe esančio tvenkinio nesaugu!
Tvenkinys yra įžuvintas, todėl žiemą, paspaudus stipresniam šalčiui, šis tvenkinys yra papildomai aeruojamas, kad žuvys nedustų.
Dėl to tvenkinys tolygiai neužšąla, kai kur pasitaiko properšų, ledas ant tvenkinio yra nesaugus.
Dėl šios priežasties ant tvenkinio ledo lipti negalima.
Suaugusiųjų prašoma užtikrinti vaikų saugumą – perspėti apie kylančius pavojus ir neleisti žaisti ant tvenkinio ledo.
Šaltinis:
Kazlų Rūdos savivaldybė

