Nuo juodos iki ryškios: kaip išsirinkti stilingas pėdkelnes?

Visada norisi atrodyt stilingai. Net ir tomis dienomis, kai rūbai „dvelkia“ ne išskirtinumu, tačiau tuomet norisi akcentinės detalės. Čia į pagalba ateina pėdkelnės. Šiuolaikinėje mados rinkoje galima atrasti įvairiausių tipų bei spalvų pėdkelnių, reikia tik mokėti ieškoti! Tam, kad ieškojimas būtų paprastesnis galite apsilankyti tavopatogumui.lt.

Monotonijai – ne!

Jeigu juoda arba pilka yra jūsų mėgstamiausios spalvos, tai bent su akcentinėmis detalėmis galima paįvairinti ir paryškinti jūsų įvaizdį. Tokiems deriniams pasitelkiamos įvairių figūrų, augalinių, gyvūninių, geometrinių formų pėdkelnių raštai. Džiugi žinia toms, kurios nemėgsta ryškių spalvų: raštinių pėdkelnių gausu juodos spalvos. Žinoma, šios pėdkelnės būna plonos (15 – 20 denų), tam, kad išryškėtų raštai. Net tamsiausia savo įvaizdį galite praturtinti!

Tačiau, jeigu norite pereiti iš tamsaus į ryškų įvaizdį, tuomet galite rinktis ir ryškiaspalves pėdkelnes. Tik reikia vadovautis viena taisykle dėvint ryškių spalvų pėdkelnes – nederinti jų prie ryškių drabužių. Kodėl taip yra? Nes ryškios pėdkelnės yra akcentas. Jeigu pasirinksite ryškų sijoną (suknelę) viskas susilies į visumą ir jūs gausitės tik ryški dėmė.

Matinės ar peršviečiamos?

Ruduo ir žiema yra geriausias metų laikas toms, kurios mėgsta matinės juodas pėdkelnes. Šios pėdkelnės yra susilaukusios didelio populiarumo, kadangi jas paprasta derinti prie rudeninių (žieminių) sijonų ir suknelių bei jos turi termines savybes – neleidžia sušalti. Jų vienas iš privalumų yra toks, kad tinka įvairias figūras turintiems žmonėms bei lieknina ir paslepia kojų nelygumus. Matinės juodos pėdkelnės signalizuoja ne paįvairinti aprangos derinį, o jį užtvirtinti.

Peršviečiamos juodos pėdkelnės skirtos sukurti seksualesnį įvaizdį, todėl jos labiau yra dėvimos laisvalaikio metu. Tačiau, jeigu norite jas mūvėti ir darbo metu, tuomet jums reikės pasirinkti santūresnius drabužius, vien tam, kad nesudarytumėte vulgaraus įvaizdžio.
Jeigu peršviečiamas pėdkelnes dėvite laisvalaikio metu, tuomet itin tinka sijonai ( suknelės ), kurie yra midi arba virš kelių. Na, o jeigu jas ruošiatės dėvėti darbo susitikimui arba oficialiame renginyje, tuomet jos derinamos prie klasikinių kostiumėlių.

O kaip su spalvom?

Jeigu niekada esate nedėvėjusi spalvotų pėdkelnių, jums gali būti šiek tiek nejauku, todėl reikia noro ir jausti, kad metas pokyčiams. Kaip ir kalbėjome anksčiau, spalvotos pėdkelnės virsta akcentu, kai derinama prie juodų drabužių. Tam itin tinka klasikinis derinys (ilgas sijonas + marškinėliai + aulinukai + tamsūs aksesuarai) ir prie jų priderinama vyšnių spalvos pėdkelnės. Galutinis vaizdas – stilinga! Šitas derinys leidžia jaustis ryškiems net ir tiems, kurie nemėgsta spalvotų drabužių!

Balta ir pilka spalvos yra neutralios. Jeigu nenorite rinktis juodų drabužių, tuomet galite pasitelkti ši dvi spalvas. Ryškios pėdkelnės (pavyzdžiui violetinės) itin derės prie baltų marškinėlių ir pilko sijonuko. Svarbu tik neperžengti ribos su ryškiais aksesuarais! Geriau rinktis tik vieną ryškų akcentą.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE