Paežeriuose oficialiai atidarytas turizmo sezonas

Geriems tikslams sutrukdyti negali net dangus. Visą dieną grasinęs lietumi ir žaibais, vakarop vėjas nurimo, dangus išsigiedrijo ir leido Paežerių dvaro lankytojams pasimėgauti ne tik įdomiomis edukacijomis, atnaujintomis muziejaus ekspozicijomis, bet ir romantišku koncertu pačioje gražiausioje koncertų salėje ant ežero kranto.

Gegužės 21 d. Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centre-muziejuje vyko Muziejų nakties renginys „Pro šimtmečio miglas sugrįžta Suvalkijos dvarų kasdienybė“. Dvaro prieigose vyko edukacijų „Kaip gyveno mūsų senoliai“, „Medinukai“, „Istorija iš močiutės šėpukės“, „Senojo pašto paslaptys“, „Matavimas senovėje“ ir „Tai iš sapno pasakėlės pas vaikus keliauja lėlės“ pristatymas, lankytojai galėjo nemokamai apžiūrėti rūmus, ekspozicijas ledainėje ir oficinoje, pasigrožėti apylinkėmis iš Belvederio bokšto, o koncertą dovanojo būrys atlikėjų.

Už romantišką ir šventišką nuotaiką dėkojame Marijampolės kultūros centro Liudvinavo vokaliniam ansambliui „Bravo“ ir jų vadovei Jurgitai Stražnickaitei, Vilkaviškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvui ,,Lelija“ ir jų vadovei Irenai Šunokienei, Prienų rajono Veiverių kultūros ir laisvalaikio centras vokalo studijai „Cukraus pudra“ bei šauniajam duetui: Dovilei Bičkauskaitei ir Juozui Sutkaičiui.

Turizmo sezonas atidarytas, laukiame lankytojų!

Paežerių dvaro informacija

Kęstučio Inkratos nuotraukos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE