Papuoškime Kalėdų eglutes ir sukurkime šventinę žaliaskarių alėją

Artėjant vienai gražiausių metų švenčių – Kalėdoms, kviečiame prisidėti prie naujos šventinės iniciatyvos  – kartu kurti kalėdinę nuotaiką ir  papuošti eglutes Poezijos parke.

Jūsų puoštos eglutės sukurs kalėdinių eglučių alėją Poezijos parke, džiugins marijampoliečius ir miesto svečius bei suteiks dar daugiau  jaukumo laukiant gražiausių švenčių.

Kviečiame įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes prisidėti prie šios iniciatyvos ir papuošti visų mūsų mėgstamą parką savo kalėdinėmis puošmenomis bei išskirtiniais akcentais padabintomis eglutėmis ir kartu sukurti naują šventinį maršrutą mieste.

Eglutėmis pasirūpins ir jas Poezijos parke pastatys organizatoriai –  Marijampolės savivaldybės administracija. Puošėjams reikės tik suburti bendruomenę kalėdinės nuotaikos paieškai ir viską pasiruošus nedidelei grupei (iki 5 žmonių) papuošti jums paruoštą eglutę.

Kviečiame visus, norinčius kurti kalėdinę miesto nuotaiką, turinčius idėjų ir noro puošti Kalėdų žaliaskarę, iš anksto registruotis el. paštu komunikacija@marijampole.lt iki gruodžio 11 dienos, nurodant:

  • Įmonės, organizacijos, bendruomenės ar įstaigos pavadinimą (mes jį pridėsime prie Jūsų papuoštos eglutės);
  • Kontaktinio asmens, su kuriuo susisieksime dėl organizacinių klausimų, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Kalėdų eglučių puošimo diena – gruodžio 18 d.

Kad  papuoštos kalėdinės eglutės ilgiau džiugintų, žaliaskarės turėtų būti  puošiamos grožybėmis iš įvairių medžiagų, atsparių drėgmei ir šalčiui, tinkančių lauko sąlygoms,  neribojant fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kartu, nors ir pandemijos sąlygomis, papuošti Kalėdų eglutes ir kurti nepakartojamą šventinę nuotaiką.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE