Parodoje ADVENTUR 2019 bus pristatytas ir Kazlų Rūdos kraštas

Kaip ir kasmet, šių metų sausio 25-27 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, vyks Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Joje bus pristatytas ir Kazlų Rūdos kraštas.
Suvalkijos turizmo ekspertai pristatys ypatingą ir ilgai brandintą idėją, kuri virto net 5 šio regiono savivaldybes suvienijusiu, gražiu Suvalkijos rinkodaros projektu. Šiais metais Suvalkijos stende Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Marijampolės, Vilkaviškio ir Šakių savivaldybes susiejo 4 gyvenimo etapų kelionė kurią galėsite išvysti parodoje.
4 gyvenimo etapų kelionės iniciatoriai ir sumanytojai lankytojus kvies ne tik pasifotografuoti stende, kuris primins patrauklią fotostudiją, bet ir susipažinti su 5 savivaldybių parengtu Suvalkijos įdomiausių vietų žemėlapiu.
ADVENTUR 2019 parodoje Kazlų Rūdos kraštą jums padės pažinti Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos darbuotojos, kurios parodos metu eksponuos ir įrengs stendą, dalyvaus parodos renginyje „Atrask Suvalkijos lobius”, kurioje pristatys Kazlų Rūdą, papasakos ne tik kur galite nuvykti ,pažinti gražų ir unikalų Kazlų Rūdos kraštą, bet ir pasiūlys kaip smagiai praleisti laiką, tai pat visas 3 parodos dienas prie specialiai tam įrengto bendro Suvalkijos stendo lankytojams teiks informaciją susijusią su turizmu ir dalins parodai sukurtus informacinius leidinius apie kiekvieną Suvalkijos savivaldybę.
Apie šias įdomybes išsamiau bus galima sužinoti parodoje „ADVENTUR 2019″ sausio 25 dieną 16:00-16:45 val. konferencijų salėje 3.2 (II aukštas, įėjimas iš 3 salės ekspozicijos) bei Suvalkijos stende Nr.3.50 trečiojoje salėje.
Kviečiame atvykti tiek Suvalkijos krašto žmones , tiek kitus keliautojus, kurie myli savo šalį, vertina unikalumą bei nori dar labiau pažinti neregėtus kraštus.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija
Jums gali patikti

Komentavimas negalimas