Nuo š. m. balandžio 15 d. pradedamas paraiškų priėmimas individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įsirengimo išlaidų daliniam kompensavimui.
Į kompensaciją gali pretenduoti Vilkaviškio rajono gyventojai įsirengę buitinių nuotekų valymo įrenginius ne anksčiau nei 12 mėnesių nuo paraiškų priėmimo pradžios datos. Didžiausia galima kompensacija 800 Eur arba 50 % įrenginio įsigijimo ir įsirengimo išlaidų.
Paraiškos formą ir dokumentų sąrašą, kuriuos reikia pateikti rasite Vilkaviškio rajono savivaldybės svetainėje čia ir čia.
Paraiškos bus priimamos iki spalio 1 d. Paraiškų priėmimas gali būti nutrauktas anksčiau, jei bus išnaudota šių metų kompensacijoms biudžete numatyta pinigų suma.

