Pasiruošimo Kovo 11-ai kūrybinės dirbtuvės miesto švietimo įstaigose

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos bendruomenė pakvietė visų Kazlų Rūdos švietimo įstaigų mokinius ir mokytojus dalyvauti Kovo 11–ai skirtoje akcijoje „Te pražysta Kazlų Rūda laisvės spalvų žiedais“

Visi akcijos dalyviai miesto stadione drauge dainavo dainą „O kieno žali sodai“ ir pačių rankomis pasigamintais vėliavos spalvų gėlių žiedais papuoš Kazlų Rūdos atmintinas vietas.

Pagrindinės mokyklos bendruomenė į kūrybines pasiruošimo šventei dirbtuves pakvietė Kazlų Rūdos folkloro ansamblį „Sūduonia“. Akcijos organizatoriai ir „Sūduonios“ dainininkės drauge aplankė visas miesto švietimo įstaigas. Susitikimų metu buvo ne tik  mokomasi dainuoti „O kieno žali sodai“. Folkloro ansamblio narės pristatė moksleiviams Kazlų Rūdos regiono tautinį kostiumą, jo spalvų ir detalių reikšmes.

Visose mokyklose vykę susitikimai džiugino puikia moksleivių ir mokytojų nuotaika, nuoširdžiu  bendru dainavimu, žaidimais ir šokiais.

Dėkojame „Sūduonios“ folkloro ansamblio dainininkėms už nuoširdų darbą su moksleiviais, už tautinio kostiumo pristatymą. Dėkojame visų miesto švietimo įstaigų bendruomenėms nuoširdžiai priėmusioms akcijos organizatorius ir folkloro ansamblį.

Akcijos „Te pražysta Kazlų Rūda laisvės spalvų žiedais“ organizatoriai

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE