Patvirtinta Marijampolės savivaldybės tarybos (mero) 2020 m. veiklos ataskaita

Savivaldybės taryba pritarė Marijampolės savivaldybės tarybos (mero) 2020 m. veiklos ataskaitai. Ataskaitoje  apžvelgiama  savivaldybės tarybos, komitetų ir komisijų veikla,  per metus  vykę susitikimai, tarptautinis bendradarbiavimas,  įgyvendintos iniciatyvos.

Pristatydamas ataskaitą, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda akcentavo, kad tai yra visos  Tarybos veiklos 2020 metais, kurie dėl prasidėjusios pandemija buvo sunkūs ir kupini iššūkių, atnešę daug nežinomybės, kėlę daugybę klausimų, į kuriuos reikėjo greitai ir efektyviai ieškoti atsakymų, bei teko dirbti šiomis sudėtingomis sąlygomis ir daryti būtiniausius darbus svarbius visiems savivaldybės gyventojams, ataskaita. Meras padėkojo Tarybos nariams už bendrą darbą ir Taryboje priimtus sprendimus, kurie padėjo sėkmingai įgyvendinti  ne vieną  svarbų projektą, daug gražių iniciatyvų, atlikti infrastruktūros tvarkymo darbų, kurie tiesiogiai pagerino savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybę.

BNI Sūduva
Meras Povilas Isoda © Sūduvos gidas

„Vienas iš svarbiausių ir didžiausių projektų, įgyvendintų praėjusiais metais – Pašešupio parko rekonstrukcija. Kaip ir kiekvienais metais Marijampolėje daugėja sutvarkytų, suremontuotų automobilių stovėjimo aikštelių, gatvių, šaligatvių. Ypatingai džiaugiuosi per trumpą keleto mėnesių laikotarpį kapitališkai suremontuotu Vilkaviškio gatvės tiltu, kuris tapo patogesnis ir saugesnis visiems eismo dalyviams. Sėkmingas bendradarbiavimas su rangovais lėmė greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Dideli infrastruktūros tvarkymo darbai buvo atlikti viename iš labiausiai apgyvendintų Mokolų mikrorajone. Nauji pėsčiųjų takai nutiesti Mokolų, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio ir Uosupio gatvėse. Pastarojoje atšilus orams bus tiesiamas ir naujas asfalto sluoksnis. Tęsėme infrastruktūros gerinimo darbus, vandentvarkos ir nuotekų tinklų tiesimo, renovavimo darbus ne tik mieste, bet ir kaimiškosiose vietovėse. Sėkmingai vykdėme melioracijos darbus, įvairių programų dėka padėjome ūkininkams, tą ketiname daryti ir toliau. Išskirtinis dėmesys skiriamas švietimo įstaigų remonto darbams ir viso švietimo sektoriaus tobulinimui. Šalia to, įgyvendiname ne vieną europinį projektą, kurių dėka Marijampolės savivaldybėje vyksta ir dar vyks daug prasmingų ir reikalingų darbų“, –  tokius svarbiausius  praėjusius metų darbus akcentavo savivaldybės meras.

Atsakydamas į Tarybos nariams aktualius klausimus,  meras akcentavo, kad darbų padaryta nemažai, bet dar daugiau jų laukia ateityje, todėl svarbu susitelkti bendram darbui ir jeigu 2021-ieji metai leis po truputį išsilaisvinti iš pandemijos gniaužtų, toliau tęsti darbus ir įgyvendinti pagrindinį siekį – padaryti mūsų savivaldybę patogesne ir geresne vieta gyventi, dirbti, auginti vaikus, siekti, kad Marijampolė augtų ir klestėtų.

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS TARYBOS (MERO) 2020 M. VEIKLOS ATASKAITA

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE