Patvirtinta Marijampolės savivaldybės tarybos (mero) 2021 m. veiklos ataskaita

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda / asociatyvi nuotr.

Savivaldybės taryba pritarė Marijampolės savivaldybės tarybos (mero) 2021 m. veiklos ataskaitai, kurioje apžvelgiama  savivaldybės tarybos, komitetų ir komisijų veikla, per metus  vykę susitikimai, tarptautinis bendradarbiavimas, įgyvendintos iniciatyvos.

Ataskaitoje meras pabrėžė, kad daug dėmesio 2021 metais buvo skirta eismo saugumo priemonių diegimui, viešosios infrastruktūros gerinimui, keitėsi švietimo įstaigos, gražėjo ir miestas, ir kaimiškosios vietovės.

„Džiaugiuosi, kad praėjusiais metais pavyko padaryti daugiau darbų nei buvo planuota metų pradžioje, reikalingi pokyčiai vyko visose mūsų kasdienio gyvenimo srityse: švietime, kultūroje, socialiniuose reikaluose, infrastruktūroje, sporte, sveikatos priežiūros sistemoje. Dėmesys buvo skiriamas apšvietimo atnaujinimui ne tik mieste, bet ir kaimiškosiose vietovėse. Daugiabučių renovacijos procesai taip pat nelėtėja, o žmonės  noriai prisideda prie savo gyvenamosios aplinkos sutvarkymo, gerovės kūrimo. Kiekvienais metais savivaldybėje atnaujinama automobilių stovėjimo aikštelės, gatvės, pėsčiųjų takai, atnaujinamas ir plečiamas apšvietimo tinklas. Tęsiami jau vykdomi projektai, šiais metais bus pradėti vykdyti ir nauji. Labiausiai norėtųsi išskirti tęstinį projektą „Darnaus judumo priemonių diegimas Marijampolės mieste“, kurio įgyvendinimo metu savivaldybėje jau buvo įdiegta papildomų eismo saugumo priemonių, o šiais metais atsiras ir naujų saugaus eismo elementų, kurie padės užtikrinti patogų ir saugų judėjimą visiems gyventojams“, – sakė savivaldybės vadovas.

Padidėjęs darbo krūvis vis dar išliko medicinos, socialinės srities ir sveikatos priežiūros specialistams. Tačiau nepaisant to, visi jie savo pareigas atliko puikiai ir darė viską, kad savivaldybės žmonės išliktų sveiki. Šių specialistų atsidavimo ir meilės savo profesijai dėka galime jaustis ramūs, kad jeigu mums ar mūsų artimiesiems prireiks pagalbos, ji bus tinkamai ir operatyviai suteikta.

Taip pat P. Isoda pasidžiaugė, jog praėjusiais metais švietimo, kultūros ir sporto įstaigos grįžo prie įprasto kontaktinio bendravimo, dirbti pasidarė lengviau ir patogiau. O kultūra, sportas ir meniniai renginiai skaidrino nuotaiką ištisus praėjusius metus. Žmonės galėjo mėgautis tradiciniais festivaliais, sportininkų pasiekimais, menininkų pasirodymais. Pasak mero, sveikintina tai, kad mokiniai, olimpiadų prizininkai, studentai, sportininkai, mokytojai ir treneriai – visi jie yra įvertinami bei pastebimi. Tai neabejotinai motyvuoja stengtis, siekti aukštų rezultatų moksle, sporte ir aukštai iškelta galva atstovauti savo miestui.

Sulaukęs įvairių tarybos narių klausimų, meras akcentavo, kad darbų 2021-aisiais buvo padaryta dar daugiau negu buvo planuota, tad svarbu nepamesti krypties, kuria judame, išlaikyti tempą bei jo nemažinti. Pasak savivaldybės vadovo, šiais metais jau vyksta ir dar laukia nemažai puikių projektų, aplinkos ir įstaigų gerinimo darbų, reikalingų sprendimų, kurių dėka galėsime dar tvirčiau sakyti: Marijampolėje gera dirbti ir gyventi!

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE