Posėdžiavo Marijampolės savivaldybės Šeimos komisijos nariai

Penktadienį į nuotolinį posėdį rinkosi Marijampolės savivaldybės Šeimos komisijos nariai. Pagrindinis susirinkimo tikslas – aptarti Šeimos stiprinimo programos priemones ir jų įgyvendinimą 2022 ir 2023 metais.

Marijampolės savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Jolita Žukelienė pristatė penkias pagrindines programos priemones, apimančias savipagalbą, švietėjišką ir edukacinę veiklą, viešinimą bei atvirų durų dienų iniciatyvą.

Šeimos komisijos pirmininkas Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis teigiamai įvertinimo numatytas priemones: „Siekiant stiprinti šeimas, planuojama organizuoti užsiėmimus tėvams, kurie būtų orientuoti į psichosocialinės savijautos gerinimą. Taip pat planuojama švietėjiška veikla, įtraukiant visus šeimos narius ir padedant įgalinti juos spręsti šeimoje kylančias problemas. Programoje numatytas ir šeimos dienos minėjimas, kuris būtų orientuotas ne į pramogas, o į išsamų supažindinimą su šeimai teikiamomis paslaugomis, konsultacijas tėvystės klausimais, emocijų valdymą ir krizių sprendimą. Taip pat labai gera mintis surengti atvirų durų dienas, kurių metu šeimos galėtų tiesiogiai bendrauti su Šeimos komisijos nariais ir išsakyti visus savo pastebėjimus ar prašymus“.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE