Premjeras Kazlų Rūdoje: urėdijų pertvarka siekiame didesnės grąžos ir naudos valstybei bei žmonėms

Liepos 28 d. Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio rajonuose. Susitikimo su Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos bendruomene premjeras aptarė urėdijų pertvarką ir su ja susijusius ateities planus.

„Sprendimai jau yra priimti ir nėra reikalo žvalgytis atgal. Pamirškime nesutarimus ir kartu dirbkime tam, kad būtų pasiektas visiems priimtinas, pats geriausias rezultatas“, – teigė Vyriausybės vadovas S. Skvernelis.

Diskusijos metu premjeras pabrėžė, kad urėdijose, kaip ir kitose valstybės įmonėse, labai svarbu užtikrinti skaidrumą, efektyvumą ir ūkiškumą, sukuriant kuo didesnę grąžą ir naudą valstybei bei žmonėms. Premjero žodžiais, reikia išlaikyti urėdijose kompetentingus specialistus ir mokėti jiems konkurencingą atlyginimą.

„Sieksime, kad tiek urėdijose, tiek ir kitose valstybės įmonėse neliktų vietos nepotizmo bei korupcijos apraiškoms. Kiekvienas dirbantis turi suvokti, kad neturi jausti skolingas už darbo vietą ir už ją atidirbti“, – sakė S. Skvernelis.

Premjeras paragino Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos bendruomenę aktyviai dalyvauti urėdijų pertvaros procese, bendradarbiauti ir teikti pasiūlymus Aplinkos ministerijai.

Vyriausybės vadovas Vilkaviškio verslininkams ir ūkininkams pristatė planuojamą mokesčių pertvarką bei aptarė jiems aktualius klausimus.

Ministras Pirmininkas taip pat susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės atstovais, lankėsi ir domėjosi vietinių įmonių UAB „Art Glacio“ ir UAB „Jūrės medis“ vykdoma veikla.

Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE