• Artimiausi renginiai
  • Kino repertuaras
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Karas
  • Pranešk
12 °c
Marijampolė
11 ° Tr
15 ° Kt
11 ° Pn
Antradienis, 30 gegužės
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Kino repertuaras
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Kino repertuaras
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Regione per parą – 167 nauji COVID-19 atvejai, nerimą kelią ir „liepsnojantys“ protrūkiai

2020-11-27
Naujienos, Sveikata
Laikas: 2 min skaitymo
A A
covid-19 testas

COVID-19 / Maksim Goncharenor/Pexels nuotr.

167 – tiek naujų COVID-19 atvejų buvo užfiksuota Sūduvoje per praėjusią parą. Net trečdalis jų – 59, buvo nustatyti Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis per lapkričio 26-ąją šalyje iš viso buvo patvirtinti 2339 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai.

NVSC duomenimis per vakarykštę parą daugiausiai naujų atvejų fiksuota Vilkaviškio rajone – 59, Marijampolėje pranešama apie 41, Šakiuose – apie 32 naujus koronaviruso atvejus. Naujų susirgimų skaičius išaugo ir Kazlų Rūdos savivaldybėje, kurioje NVSC duomenimis vakar nustatyta 30 susirgimų, Kalvarija, tuo tarpu, išlieka mažiausiai naujų atvejų turinčia savivaldybe Sūduvos regione. Čia per vakar patvirtinti 5 nauji COVID-19 susirgimai.

Vakar nebuvo išvengta mirčių. Lietuvoje iš viso nuo COVID-19 mirė 22 asmenys, Marijampolės apskrityje – 1. Pasak NVSC žmogus priklausė 80-89 metų amžiaus grupei. „Be to, vakarykštę parą registruota 19 mirties atvejų (12 Tauragės, po 2 – Kauno, Klaipėdos ir Marijampolės apskrityse, 1 – Panevėžio apskrityje) kai užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių,“ – skelbiama NVSC pranešime.

Didelį susirūpinimą kelia ligos židiniai, kuriuose kasdien yra fiksuojami nauji užsikrėtimo atvejai. NVSC praneša apie atvejus susijusius su Šakių, Kazlų Rūdos ligoninėmis, Marijampolės ligoninės Psichikos ligų skyriumi, Kazlų Rūdos socialinės paramos centru, Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriumi.

„Praėjusią parą, epidemiologų vertinimu, patvirtinti atvejai, susiję su protrūkiu Kazlų Rūdos ligoninėje, kur per pastarąsias dienas iš viso registruoti 24 infekcijos atvejai, iš kurių 22 – Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. – šiandien pranešė NVSC. – Taip pat praėjusią parą registruoti ir koronaviruso atvejai, siejami su protrūkiu Kazlų Rūdos socialinės paramos centre, kur iš viso šiuo metu patvirtinta 19 infekcijos atvejų“.

Savo ruožtu, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška savo Faceboo paskyroje pranešė, kad visi 19 ligoninėje esančių COVID-19 sergančių pacientų laikosi neblogai, dalis jų jokių simptomų visai nejaučia. „Ligoninė irgi laikosi, kol kas jai išteklių pakanka. Tačiau yra sujaudinta Jūsų kreipimųsi ir siūlymų savanoriauti. Tai medikams suteikia jėgų. Jeigu vis dėl to ligoninė matytų, jog jai būtina išorinė pagalba, ji kreipsis į užregistruotus savanorius ir juos pakvies. Tokiu atveju savanoriams būtų atlikti testai. Ligoninės vardu dėkojame atsiliepusiems miestiečiams ir linkime visiems sveiko savaitgalio,“ – gyventojų iniciatyvumu džiaugėsi meras.

Daugiausiai praėjusią parą COVID-19 atvejų registravo Vilkaviškio rajono savivaldybė. 29 iš 59 rajono atvejų – Kybartų pataisos namuose. „Susirgę nuteistieji izoliuoti, jų būklė stebima. Tarp susirgusiųjų sunkių ligos simptomų nenustatyta. Nuteistieji turėję artima kontaktą su jais, tai pat izoliuoti ir stebimi. Atliekama gyvenamųjų patalpų, kuriose gyveno ir galėjo lankytis susirgę nuteistieji, baigiamoji dezinfekcija,“ – informuoja Vilkaviškio savivaldybės atstovai. Savo ruožtu NVSC praneša, kad su protrūkių Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriuje yra susijęs 51 COVID-19 atvejis.

„Informuojame, kad per pastarąsias kelias savaites Marijampolės pataisos namuose patvirtinti 82 nuteistųjų susirgimo COVID-19 atvejai (34 nuteistieji Marijampolėje, Sporto g. 7, 48 nuteistieji Kybartuose, J. Biliūno g. 14). Susirgę nuteistieji izoliuoti, jų būklė stebima. Tarp susirgusiųjų sunkių ligos simptomų nenustatyta. Nuteistieji, turėję artimą kontaktą su jais, tai pat izoliuoti ir stebimi,“ – praneša Marijampolės pataisos namų atstovai.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

DalintisSiųsti

Kitos naujienos

Pašto dėžutė
Aktualijos

Nuotraukos jūsų – pašto dėžutės mūsų: Lietuvos paštas skelbia dėžučių dovanojimo akciją

Menstruacijos
Sveikata

Paneigė mitus apie menstruacijų ciklą: vienas iš jų – mėnesinės artimoms moterims nesuvienodėja

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Vilkaviškyje – Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigimo šventė
Planuojamas Gelgaudiškio krovininio-keleivinio-pramoginio uosto įrengimas
Marijampolėje svečiavosi Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigų atstovai
Miesto šventėje skambėjo susigiminiavusio Bergiš Gladbacho miesto simfoninio orkestro solistų koncertas

Kultūra

Miesto šventėje skambėjo susigiminiavusio Bergiš Gladbacho miesto simfoninio orkestro solistų koncertas
Priimamos paraiškos skatinimo premijai už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje gauti
Sekminės Tautkaičiuose praūžė jau 49-ąjį kartą!
Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rūsyje atidaryta paroda „Miestas dailininkų akimis“

Sportas

„Sūduva“ keliaus į Klaipėdą
Lietuvos jaunučių (U-13) badmintono čempionate – šakiečių medaliai
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo jaunimo ir jaunių čempionate medalių iškovoti nepavyko
Tarptautiniame imtynių turnyre – marijampoliečių medaliai

Politika

Kazlų Rūdos savivaldybės Taryboje – pasikeitimai
Tarybos posėdyje prisiekė keturi nauji Savivaldybės tarybos nariai
Sudarytos Vilkaviškio rajono savivaldybės komisijos
Italijos korupcijos aidai Lietuvos čekiukų politiniame skandale

Įdomu

Kelionė su augintiniu – kaip užtikrinti jo saugumą ir komfortą?
4 sveikatos priežastys, kodėl verta darytis reguliarius manikiūrus ir pedikiūrus
Vaikas prašo augintinio? Specialistė pataria, kaip pasiruošti
Elektriniai vandens šildytuvai – ir praktiška, ir ekonomiška

Verslas

Sūduvos pramonės ir verslo asociacijos susirinkime apžvelgti praėję metai
Marijampolės LEZ įsikūrusi UAB „Dovista“ didina gamybos apimtis
„Mantinga“ plečia gamybinius pajėgumus: pradėjo veikti nauja sluoksniuotų gaminių linija
KPPAR kviečia į nemokamą seminarą „Energijos tausojimas. Finansinė parama ir kompensacijos juridiniams asmenims“

Mokslas ir studijos

Vilkaviškyje – Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigimo šventė
Marijampolėje svečiavosi Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigų atstovai
Šakių savivaldybėje lankėsi Lietuvos Junior achievement (LJA) direktorė
Mokyklų valgyklose populiarėja atsiskaitymas skaitmeninėmis priemonėmis

Turizmas

Keliautojų apklausa: 43 proc. lietuvių tikros atostogos asocijuojasi su kelione į užsienį
Lietuviai plūsta į užsienio kurortus: kokiais vaistais pasirūpinti ir kokių dokumentų jiems gali prireikti?
Kazlų Rūdoje pristatyti pažintiniai, edukaciniai, kultūriniai paketai
Nuo rudens iš Vilniaus oro uosto – dar keturios naujos kryptys, tarp jų – tiesioginiai skrydžiai į Dubajų ir Tenerifę
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2023

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Kino repertuaras
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus