Gruodžio 5 d. Šakių rajono savivaldybėje apsilankė „Maisto banko“ Kauno regiono skyrių veiklos koordinatorė Laura Rutkauskienė ir Šakių padalinio koordinatorė Audra Atažanovienė.
Viešnios susitiko su Šakių rajono savivaldybės direktoriumi Vytautu Ižganaičiu, vicemere Gintaute Didžbaliene, Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaityte, Socialinės paramos skyriaus socialine darbuotoja Rima Valaitiene ir Šakių rajono savivaldybės seniūnijų socialinio darbo organizatorėmis.
Susitikimo metu aptarta paramos gavėjų situacija, maisto švaistymo mažinimo iniciatyvos, aptartos gyventojų grupės, kurioms parama maistu šiuo metu ypač aktuali, siekiant užtikrinti, kad parama pasiektų labiausiai stokojančius maisto gyventojus.
Maisto banko atstovės informavo, kad gruodžio 12–13 dienomis vyks „Maisto banko“ akcija. Ji rengiama 39 kartą.
Akcijos metu Šakiuose prekybos tinklai „IKI“, „Maxima“, „Aibė“ kvies pirkėjus padėti ištiesti pagalbos ranką ir nupirkti ilgiau galiojančių maisto produktų stokojantiems.
Po susitikimo Šakių Maisto banko „Atiduotuvėje“ vyko Tarptautinės Savanorių dienos paminėjimas, kurio metu Šakiuose lankėsi „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius ir Kauno padalinio regiono vadovė Martyna Žirgulė.
Renginio metu buvo padėkota savanoriams už gerumą, laiką ir pasiaukojimą, prisidedant prie kilnaus tikslo – sumažinti maisto švaistymą ir padėti tiems, kuriems pagalba yra gyvybiškai svarbi.

