Sausio 27 d. Šakių rajono savivaldybėje lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius ir laikinai Šakių rajono policijos komisariato vadovės pareigas einanti Ingrida Pranskaitienė. Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta Šakių rajono policijos komisariato personalo trūkumo problemai ir galimiems jos sprendimo būdams.
Diskusijų metu buvo aptartas bendradarbiavimo sutarties tarp Šakių rajono savivaldybės ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasirašymas. Planuojama sutartis numato savivaldybės įsitraukimą į policijos pareigūnų pritraukimą, sudarant sąlygas finansuoti trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimą pagal specialią programą. Taip pat sutartyje būtų numatyta atsakingų asmenų paskyrimas sutarties ir programos įgyvendinimo koordinavimui bei reguliarių susitikimų organizavimas.
Tikimasi, kad bendradarbiavimas ir sutarties sudarymas leis tikslingiau spręsti žmogiškųjų išteklių trūkumo problemą, stiprinti policijos pajėgumus Šakių rajone ir užtikrinti didesnį viešąjį saugumą.
Taip pat sutarta, kad Šakių rajono policijos komisariato veiklos ataskaita bus pristatyta balandžio mėnesį, po Šakių rajono savivaldybės tarybos posėdžio.

