Saugesnio interneto projekto renginys „Saugesnio interneto veiklos mokykloje“

Vaikų naudojimasis internetu, grėsmės, su kuriomis jie gali susidurti virtualioje erdvėje – pastaruoju metu itin aktuali problema, kurią spręsti siekiama vykdant vaikų, jų tėvų, pedagogų švietimą saugaus interneto naudojimo klausimais. Nuo 2012 metų liepos mėnesio Saugesnio interneto projektą Lietuvoje įgyvendina Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“ ir VšĮ „Vaikų linija“.

Projektą vykdančios institucijos atlieka ir teikia tris pagrindines paslaugas visuomenei: organizuoja švietimo veiklas saugaus interneto tematika, koordinuoja pagalbos liniją telefonu ir vykdo interneto karštosios linijos veiklą.

Siekdami vykdyti kuo didesnę sklaidą saugesnio interneto tema, maloniai kviečiame švietimo atstovus, dirbančius su pradinių klasių mokiniais, į organizuojamą Saugesnio interneto renginį Kazlų Rūdos savivaldybėje.

Renginio tikslai:

–          Pristatyti Saugesnio interneto projektą ir jo vykdomas veiklas, bei atkreipti dėmesį į saugumo tematiką;

–          Pateikti švietimo atstovams, dirbantiems su pradinių klasių mokiniais (6–11 m.), metodinės ir informacinės medžiagos apie galimas veiklas su mokiniams;

–          Paskatinti organizuoti renginius savo mokyklose.

Renginio informacija:

  • Renginio data: 2017 m. gegužės 11 d.;
  • Renginio dalyviai: švietimo atstovai, dirbantys su pradinių klasių mokiniais (6–11 m.);
  • Renginio vieta: Kazlų Rūdos pradinė mokykla (Maironio g. 28a, LT-69407 Kazlų Rūda);
  • Renginio trukmė: 4 val.;
  • Renginio laikas: 12.30 val.;
  • Renginio organizatorius ir vedėjas: Saugesnio interneto projekto vykdytojai kartu su Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi.
  • Dalyvio PAŽYMĖJIMĄ gaus kiekvienas dalyvis po renginio į el. pašto dėžutę, adresu nurodytu registracijos metu. Pažymėjimas bus pdf formatu.
  • BŪTINA išankstinė registacija į renginį! Kiekvienas dalyvis registruodamasis į renginį pildo lentelę (pridedama lentelė) ir ją užpildžius siunčia savivaldybės atstovui. Kontaktis asmuo savivaldybėje klausimams ir registracijai: Loreta Matusevičienė,loreta.matuseviciene@kazluruda.lt
  • Renginys NEMOKAMAS!

            Numatoma renginio programa

12:30-13:00 Dalyvių atvykimas, registracija
13:00-13:20 Sveikinimo žodis ir Saugesnio internet projekto pristatymas
13:20-14:00 Paskaita saugesnio interneto tematika
14:00-14:30 Praktinių veiklų pristatymas darbui su pradinių klasių mokiniais (pristatomos kitų mokytojų/ bibliotekininkų/ soc.pedagogų vykdomos veiklos).
14:30-14:45 Kavos pertraukėlė
14:45-16:00 Renginių „Saugus internete ir vasarą!” pristatymas, praktiškai išbandant dalį veiklų.
16:00-16:30 Mini protų mūšis saugumo internete tematika. Apdovanojimai.

Renginio pabaiga.

 

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto projektą skaitykite www.draugiskasinternetas.lt .

             Atkreipiame dėmesį, kad po renginio, dalyviui pareiškus norą SAVARANKIŠKAI organizuoti renginį savo mokykloje, jam bus suteikiama metodinė medžiaga bei skiriama suvenyrų mokiniams su projekto simbolika. Detalesnė informacija bus pateikiama renginio savivaldybėje metu.

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE