Šauliai „Svajonių kiemo“ stovyklautojams surengė naktinį žygį

Liepos pabaigoje Višakio Rūdos Šv. vyskupo Stanislovo parapijos vaikų vasaros stovyklos „Svajonių kiemas“ stovyklautojai ir jų vadovai susitiko su Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Kazlų Rūdos 407-osios kuopos šauliais ir jaunaisiais šauliais, kurie organizavo stovyklautojams naktinį žygį.

Lietingą vakarą stovyklautojų prie šaltinėlio laukė 407-osios kuopos vadas Dainius Ragauskas, vado pavaduotojas Saulius Martinkus, jaunieji šauliai  Bartas Bulota, Dovydas  Zalata, Tomas Petruškevičius, šauliai Eimantas Adomaitis, Žydrūnas Šakočius, Gintaras Arminas. Kuopos šauliai su jaunaisiais šauliais išrikiavo stovyklautojus ir jų vadovus aikštelėje, instruktavo, kaip turėtumėme elgtis naktiniame žygyje,  patekus į kritinę situaciją. Išklausę instruktažą ir pasipuošę maskuote, nebijodami vėsaus oro  su kuopos vadu Dainiumi Ragausku bei kitais šauliais ir jaunaisiais šauliais naktinio žygio dalyviai patraukė į gūdų mišką. Žygio metu stovyklautojai turėjo įveikti klampią pelkę, dygius krūmynus, nepasiklysti tankiame miške. Iš viso visi nužygiavo aštuonis kilometrus ir  į stovyklavietę stovyklautojai grįžo pavargę, bet gerai nusiteikę, pilni įspūdžių.

Dėkojame Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Kazlų Rūdos 407-osios kuopos vadui Dainiui Ragauskui, vado pavaduotojui Sauliui Martinkui, šauliams ir jauniesiems šauliams  Bartui Bulotai, Tomui Petruškevičiui, Dovydui Zalatai, Eimantui Adomaičiui, Žydrūnui Šakočiui, Gintarui Arminui už puikiai suorganizuotą nakties žygį bei kartu smagiai  praleistą laiką. Stovykla „Svajonių kiemas“ baigėsi ir šis naktinis žygis išliks stovyklautojų atmintyje ilgam.

Rūta Balčiūnaitė, „Svajonių kiemo“ vadovė 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE