Savanorių dienos proga – pokalbis su Marijampolės meru

Gruodžio 5-ąją minima Tarptautinė savanorių diena. Šia proga Visuomenės ir verslo institutas pakvietė jaunimo atstovus savanoriaujančius Marijampolės jaunimo organizacijų taryboje „Apskritas stalas”,  Lietuvos moksleivių sąjungoje, Marijampolės kolegijos studentų atstovybėje ir Kultūros centre, vaikų dienos centre „Suvalkijos saulytės” pokalbiui apie  savanorišką veiklą.

Susitikime su savanoriais dalyvavo Savivaldybės meras Povilas Isoda ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė. Jaukioje ir draugiškoje aplinkoje susirinkusieji dalijosi mintimis apie savanorišką veiklą, įsitraukimą į ją  ir asmenine savanorystės patirtimi.

Meras P. Isoda prisiminė savo įsitraukimą į savanorišką visuomeninę veiklą Marijampolės kolegijoje ir kitose organizacijose, kuri padėjo geriau pažinti save, tobulinti tam tikras kompetencijas, mokytis motyvacijos, siekti aukščiausių tikslų ir laikytis įsipareigojimų, o tai  padarė didžiulę įtaką jo profesinei ir darbinei  karjerai.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau jaunų marijampoliečių įsijungia į aktyvią savanorišką veiklą. Smagu matyti, kad kitų savivaldybių jaunimas atvyksta į Marijampolę, nes mato čia aktyvią, įdomią ir prasmingą jaunimo veiklą. Neatsistebiu kiek puikių, motyvuotų žmonių prasmingai leidžia savo laisvalaikį savanoriaudami ligoninėje ar kultūros centre, jaunimo organizacijose ar renginiuose, kiek jie daro gražių darbų, tobulėja, motyvuoja aplinkinius, prisideda prie projektų įgyvendinimo. Noriu padrąsinti jaunimą išmėginti savanorystę ir įgyti naujos patirties, kuri tikrai pravers renkantis gyvenimo kelią“ – sakė Marijampolės meras Povilas Isoda.

Susirinkusieji papasakojo, kas paskatino įsitraukti į prasmingą, kartais kupiną iššūkių, savanorišką veiklą.

 Kaip minėjo savanoriai, tai yra puiki galimybė geriau pažinti save ir kitus, išbandyti įvairias veiklas, susivokti, ką norėtų veikti gyvenime, praplėsti aplinkos pažinimo patirtį ir galimybes savirealizacijai.

Meras padėkojo Visuomenės ir verslo plėtros instituto direktoriui Vladui Polevičiui ir  projektų vadovai Aistei Rutkauskienei už pakvietimą ir  prasmingą veiklą įtraukiant jaunimą į savanorišką veiklą ir įvairius projektus bei savanorystės judėjimo skatinimą.

Tarptautinė savanorių diena minima nuo 1985 metų ir skirta susipažinti su savanorystės galimybėmis, veikla bei padėkoti aktyviai savanoriškoje veikloje dirbantiems žmonėms.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE