Savivaldybėje paminėta Vietos savivaldos diena

Nuo 2007-ųjų spalio 10 dieną Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šios šventės proga Savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė pakvietė Administracijos darbuotojus į Savivaldybės didžiąją salę, kur vyko šventiškas šios dienos paminėjimas.

Savivaldybės vadovai dėkojo darbuotojams už nelengvą, bet prasmingą darbą bei visiems linkėjo ir ateityje dirbti nuoširdžiai ir atsakingai, kad kiekvienas į Savivaldybę užsukęs rajono gyventojas gautų reikiamą pagalbą, jaustųsi gerbiamas, išklausytas ir suprastas.

Tradiciškai visi susirinkusieji buvo kviečiami pasibūti kartu, pabendrauti bei pasivaišinti šventiniu tortu, kurį dovanojo klubas „Vilkaviškio dvižiedė lelija“.

Be to, Savivaldybės administracija sulaukė gražaus sveikinimo iš verslo bendruomenės. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio filialo atstovai kartu su Užimtumo tarnybos Vilkaviškio skyriumi, sveikindami Savivaldybės tarnautojus su Vietos savivaldos diena, dovanojo įspūdingą ledų tortą.

Vilkaviškio rajono savivaldybės inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE