Savivaldybės Taryba užbaigė 2021 metus

Marijampolės savivaldybės taryba

„Ačiū Tarybai už darbą ir priimtus sprendimus 2021 metais!“ – taip savo feisbuko paskyroje gruodžio 22 dieną, po paskutinio šių metų Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžio, parašė Marijampolės meras Povilas Isoda, padėkodamas kolegoms už darbą  atliktą dvylikoje savivaldybės Tarybos posėdžių.

„Metai nebuvo lengvi, priėmėme net 337 sprendimus. Daug investicijų skirta vandens tiekimo įrenginių gerinimui kaimiškose vietovėse, patvirtintas švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planas, nustatyti švietimo įstaigų etatų normatyvai ir nauja priėmimo į mokyklas tvarka, patvirtinta sportininkų ir jų trenerių skatinimo tvarka, taip pat priimtas strateginis savivaldybės plėtros iki 2030 metų planas bei dar daug kitų svarbių mūsų regiono vystymui sprendimų“- pažymėjo savivaldybės vadovas.

Marijampolės savivaldybės tarybos 9 šaukimo 35 posėdyje svarstyti 34 klausimai bei priimti atitinkami sprendimai. Eilinį kartą pakoreguotas savivaldybės biudžetas, jis vėl didintas 1,577,4 tūkst. eurų. Taip pat patvirtinta eilė sprendimų susijusių su savivaldybės plėtra artimiausiais metais, švietimo, socialiniais klausimais, geriamojo vandens ir nuotėkų tvarkymo kainų, socialinio būsto suteikimo, aplinkosaugos, komunalinių atliekų surinkimo bei tvarkymo, Marijampolės ligoninės teikiamų mokamų medicininių paslaugų kainų nustatymo ir kiti klausimai.

Detaliau apie tai, kas buvo kalbama paskutinio Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžio metu, galite sužinoti pasižiūrėję pateikiamą posėdžio vaizdo įrašą.

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE