Savo talentą skiriu Lietuvai

Netradiciškai  Kovo 11-ąją paminėjo ir Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklos-darželio pradinukai.

Mokyklos koridoriaus sieną papuošė pradinukų dailyraščiu parašytos  gražiausios eilės apie Lietuvą.  Į mokyklą mokiniai rinkosi šventiškai, džiugiai ir linksmai nusiteikę. Siekdami suteikti mokiniams galimybę atsiskleisti jų talentams, skatinti jų meninę saviraišką, puoselėti sceninę kultūrą, kūrybiškumą, lavinti išradingumą, originalių sprendimų ieškojimą, suorganizavome mokyklos talentų konkursą „Savo talentą skiriu Lietuvai“, skirtą Kovo 11-ajai paminėti. Daugiausia sulaukėme muzikinių pasirodymų: mėgstamas dainas dainavo ketvirtokės Ieva, Goda, Gabija, gitara grojo antrokė Gerda, akordeonu – antrokas Rokas. Pianinu skambino ketvirtokė Mija ir pirmokė Rugilė, nuotaikingomis fleitos melodijomis scenoje žaidė ketvirtokai  Gustė ir Mažvydas. Šiuolaikiniais šokiais žiūrovus linksmino antrokių Melanijos ir Patricijos bei ketvirtokių Mildos Emilijos ir Mijos duetai. Nuoširdaus žiūrovų palaikymo  sulaukė originalius pasirodymus pristatę dalyviai: pasakorė Adelė iš 2 klasės bei „magas“ Rimas su padėjėja Medeina iš trečios klasės.

Talentus vertino dvi komisijos: mokytojų ir mokinių. Komisijoms buvo nelengva išrinkti geriausius iš geriausių, nes dalyvavo net 15 dalyvių. Dalyviai buvo nominuoti ir apdovanoti už Linksmiausią, Kūrybiškiausią, Nuotaikingiausią, Nuoširdžiausią, Originaliausią pasirodymą. Talentų talento nominacija atiteko vokalistei Ievai Karsokaitei.  Dėkojame muzikos mokytojai Linai Bavikinienei už pagalbą  mokiniams, o Valdorfo progimnazijos aštuntokams už nuoširdžią pagalbą vertinant konkurso dalyvių talentus.

Mokiniams šventė labai patiko ir tokio renginio jie tikisi ir kitais metais. Tad palinkėjome jiems kūrybinių idėjų ir meninių ieškojimų.

Renginio organizatorė Asta Bendinskienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.