Seimo narys Kęstutis Mažeika kaltina Kalvarijos politikus ,,del kenčiančių ukrainiečių“

Kęstutis Mažeika

,,Sūduvos gidas“ savo skaitytojams jau pateikė ne vieną straipsnį apie politines peripetijas Kalvarijos savivaldybėje ir mero Vinco Plikaičio, bei valdančiosios daugumos nesutarimus, merui nesutinkant dėl teisėto valdančiosios daugumos reikalavimo įtraukti administracijos direktoriaus pavaduotojo Karolio Babecko atleidimo klausimą į savivaldybės Tarybos posėdžių darbotvarkę.

Šį kartą savo nuomonę šiuo klausimu nusprendė pateikti ir Seimo narys Kęstutis Mažeika, kuris pateko į Seimą, būtent išrinktas Sūduvos pietinėje apygardoje, kuriai priklauso ir Kalvarijos savivaldybė.

Seimo narys savo pranešime ,,Facebook“ socialiniame tinkle, rašo, jog dėl vykstančių nesutarimų labiausiai kenčia karo pabėgėliai iš Ukrainos.

K. Mažeika teigia, jog dėl šio sąmyšio labiausiai yra kaltas dabartinis Žemės ūkio ministerijos kancleris Valdas Aleknavičius, kurio agituojama TS-LKD priklausanti Tarybos narė Jurgita Arelienė, neva sąmoningai sužlugdė tarybos posėdį, kuris buvo svarbus kalvarijiečiams ir ukrainiečiams.

Motyvuojama, kad posėdyje turėjo būti priimti svarbūs sprendimai kelių, švietimo, socialinių reikalų, turto valdymo, geriamo vandens ir nuotekų tvarkymo klausimais, ir ypatingai nukentėjo nepriėmimimas sprendimų, susijusių su karo pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimu ir priėmimu į švietimo įstaigas.

Politikas akcentuoja, jog naujosios daugumos, kurią sudaro konservatoriai, liberalai, darbiečiai ir socialdemokratai, elgesys turėtų būti deramai įvertintas atsakingų tarnybų.

Į šiuos K. Mažeikos pareiškimus sureagavo ir LR ŽŪM kancleris Valdas Aleknavičius.

V. Aleknavičiaus teigimu, yra kvaila kaltinti ministerijos kanclerį, už tai, kad meras nesugeba tinkamai vykdyti numatytų pareigų.

Čia pat savo nuomonę pareiškė ir neseniai iš administracijos direktoriaus pareigų atleistas Kęstas Spūdys, kuris įsitikinęs, kad būtent V. Aleknavičius, kaip Kalvarijos TS-LKD skyriaus pirmininkas priima sprendimus sabotuoti ir daugumai vadovauja per ,,marionete“ vadinamą TS-LKD politike Jurgita Areliene.

Politinio trilerio tęsinį išvysime jau rytoj vyksiančiame neeiliniame Tarybos daugumos narių šaukiame Tarybos posėdyje bei balandžio 7 d. vyksiančiame Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdyje, kuriame numatyti visi K. Mažeikos susirūpinimą sukėlę klausimai.

Sūduvos gidas logotipas

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE